Eşme'de 10 yaşındaki YİBO öğrencisi kayboldu

Eşme'de 10 yaşındaki YİBO öğrencisi kayboldu
Uşak'ın Eşme İlçesi'ndeki Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) öğrencisi Umut Balık kaldığı pansiyondan kaçarak kayıplara karıştı.

Uşak'ın Eşme İlçesi'ndeki Yatılı Bölge İlköğretim Okulu (YİBO) öğrencisi Umut Balık kaldığı pansiyondan kaçarak kayıplara karıştı.
Edinilen bilgiye göre Eşme İlçesi'ndeki YİBO'da 3. sınıf öğrencisi olan 10 yaşındaki Umut Balık, dün gece saat 21.00 sıralarında pansiyondan kaçtı. Dün akşam saatlerinde yapılan yoklamada pansiyonda olmadığı anlaşılan ve aynı avluda bulunan okulda olabileceği düşünülen 3. sınıf öğrencisi Bulut'un bir süre sonra okulda da olmadığı anlaşıldı.
Pansiyondaki yoklama sırasında okulda olduğu ancak kısa süre sonra okul binasından gizlice kaçtığı iddia edilen öğrenci aradan 24 saat geçmesine karşın hala geri dönmedi.
Okul idaresi öğrenciyi bulamayınca durumu hemen güvenlik güçlerine bildirirken ilçe halkı Umut Balık'ın bulunması için seferber oldu. Jandarma ve polis ekipleri de YİBO öğrencisi Bulut'u bulabilmek için ilçe genelinde uygulama başlattı. Ekipler kaybolan öğrenciyi bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Umut'un babası Ercan Balık 36) ile annesi Hanım Balık (29) oğullarının eve gelmediğini ve gidebileceği tüm adresleri kontrol ettiklerini bildirdi. 10 yaşındaki oğlunun kaçmış olma ihtimalinin çok düşük olduğunu iddia eden anne Hanım Balık, kaçırılmış olabileceğini ifade etti. Umut'un bulunması için yetkililerden yardım istediklerini de kaydeden acılı anne, oğlunun hiçbir sorunu olmadığını da sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com