"Esnaf ile vekiller bir araya gelmeli"

"Esnaf ile vekiller bir araya gelmeli"
Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, bazı oada başkanları ve Pirler Mahallesi Muhtarı Zafer Çetinkasap AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan ile bir araya gelerek esnafın sorunları üzerine bilgi alış ver

Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği Başkanı İbrahim Yiğit, bazı oada başkanları ve Pirler Mahallesi Muhtarı Zafer Çetinkasap AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan ile bir araya gelerek esnafın sorunları üzerine bilgi alış verişinde bulundular. Kılıçkan, milletvekilleri ile esnaf odalarının her ay bir araya gelerek esnafın sorunları üzerine konuşmaları gerektiğini söyledi.
AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan, Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, bazı oda başkanları ve Pirler Mahallesi Muhtarlı Zafer Çetinkasap ile bir arya geldi. AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Kılıçkan, toplum yararına çalışmayı sevdiğini, yapılmayan ama makul olan işleri yapmaktan büyük keyif aldığını söyledi. Kılıçkan, esnafın sorunları üzerine herkesin birkaç cümle dile getirdiğini ancak önemli olan sorunun tespitinden sonra çözümüne yönelik girişimlerde bulunulması olduğunu ifade etti.
KÜTESOB Başkanı İbrahim Yiğit ise artık esnafların üzülmesini istemediklerini belirterek, şu açıklamalarda bulundu:
'Esnafımız yıllardır bir şekilde hep üzülen taraf oluyor. Artık esnafımızın üzülmesini istemiyoruz. Biz Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği olarak Esnaf Odası Başkanlarımızla her ay düzenli olarak toplanıyor ve sorunlarımızla ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Ancak görünen o ki sorunlar çözülmüş değil. Ya biz sorunları ilgililere yanlış anlatıyoruz, ya da ilgililer bizim sorunlarımıza çözüm üretmiyor. Özellikle yerel anlamdaki sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz.'
AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı Aydın Kılıçkan Ankara'yı ve bürokrasideki işleyiş tarzını çok iyi bildiğini belirterek, esnafın sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek için çalışacağını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com