ESO, MESSE Sanayi Fuarı'nda

ESO, MESSE Sanayi Fuarı'nda
(ESO) Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen “Messe Uluslararası Sanayi Fuarı”na" bir stantla katıldı.

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen “Messe Uluslararası Sanayi Fuarı”na" bir stantla katıldı. Eskişehir sanayisinin tanıtılması ve uluslararası yatırımların teşvik edilmesi amacıyla fuarda 12 metrekarelik info standıyla yer alan ESO burada bir dizi temasta da bulundu. Ayrıca ESO üyesi 16 sanayici ve yöneticilerden oluşan heyette fuar sırasında önemli görüşmeler geçekleştirdi.
ESO dışında Eskişehir’den Entil ve Hisarlar firmalarının da katıldığı dünya’nın en önemli sanayi fuarından kabul edilen Hannover Messe fuarına bu yıl da yoğun ilgi oldu.
Avrupa pazarında yer alma ve en son teknik bilgi ve becerileri görme fırsatı sunan Messe Fuarı'nın bu yılki resmi ortak ülkesi Çin’di. 1947 yılından bu yana her yıl 393 bin metrekarelik bir alanda gerçekleştirilen fuara 2011 yılında 6 bin 500 firma stand ile, 230 bin kişi de ziyaretçi olarak katılmıştı.
Aynı anda farklı alanlarda düzenlen fuarlarda ağırlıklı olarak; makine imalat, endüstriyel otomasyon, metal işleme, yüzey işleme, kaynak, döküm, metalürji, dişli ve disk teknolojisi, sıvı mekaniği, motorlar, enerji ve dağıtımı, yenilenebilir enerji, santral teknolojileri, IT hizmetleri, akışkan ve hava tekniği, plastik-kauçuk, robot sistemleri, sensor teknolojisi, vakum teknolojisi, nanoteknoloji, lazer tekniği, yapı tekniği, taşıyıcılar, bina otomasyonu ve çözümleri, konstrüksiyon teknikleri, C-teknolojileri, ölçme ve kumanda teknolojisi gibi alanlara yer verildi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com