ESOGÜ Tanıtım Günü 2012 yapıldı

ESOGÜ Tanıtım Günü 2012 yapıldı
(ESOGÜ) Rektörlüğü tarafından üniversite adayı lise ve dengi okul öğrencilerine üniversiteyi tanıtmakamacı ile düzenlenen ESOGÜ Tanıtım Günü 2012, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörlüğü tarafından üniversite adayı lise ve dengi okul öğrencilerine üniversiteyi tanıtmak ve meslek seçimlerine yardımcı olmak amacı ile düzenlenen ESOGÜ Tanıtım Günü 2012, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleşti.
Açılışta bir konuşma yapan ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Hasan Gönen ‘Bugün Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nin fiziksel, sosyal ve kültürel imkanlarını siz üniversite adaylarına tanıtmak üzere buradayız. Bu bilgilendirme etkinliğimiz aracılığıyla üniversitemizin bütün imkanlarını göreceksiniz ve daha sonra da hayatınızda bir dönüm noktası olan üniversite tercihlerinizi yapacaksınız. Umarım kendiniz, aileniz ve toplumumuza olumlu katkılarda bulunacağınız tercihler yaparsınız. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi her ne kadar 1993’te Anadolu Üniversitesi’nden ayrılarak yeni kurulan bir üniversite olsa da aslında geçmişi 1970’e kadar gitmektedir. Sizler bugün akademik birimlerimizle ilgili bilgileri alırken sevdiğiniz ve kapasitenize uygun alanları tercih etmeniz gerektiği gerçeğini de unutmamalısınız. Ben standları açan üniversitemiz birim görevlilerine ve siz katılımcı öğrencilere teşekkür ediyorum’ dedi. Konuşmanın ardından ESOGÜ Halkbilim Araştırma ve Uygulama Merkezi Müzik Topluluğu’nun sunduğu dinleti gerçekleşti. ESOGÜ Tanıtım Günü 2012’de daha sonra ziyaretçi öğrenciler; fakülte, yüksekokul ve diğer birimlerin kendilerini tanıtmak üzere hazırladığı standları gezerek görevli personelden bilgi aldılar.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com