Esra Erdoğan Açıkladı!

Esra Erdoğan Açıkladı!
Başbakan'ın kızı Esra Erdoğan Albayrak: Başbakan'ın kızından milletvekilliği sorusuna yanıt..

Esra Erdoğan Albayrak: “ Bizim böyle bir niyetimiz yok. Sosyal faaliyetler içinde varız. Benim akademik çalışmalarım devam ediyor. Sümeyye de biraz yük almaya çalışıyor. Onun dışında söyleyecek bir şey yok"

BİZ GÖNÜLLÜYÜZ BİZ ÖĞRETİRİZ
Ümraniye Belediyesi tarafından hayata geçirilen “ Biz Gönüllüyüz Biz Öğretiriz." projesi kapsamında okuma - yazma öğrenen engellilere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Sertifika ve ödül törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük kızı Esra Erdoğan Albayrak, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve gazeteci Ayşe Önay'ın kızı Şafak Pavey ile diğer engelliler katıldı.

ENGELİNE RAĞMEN 5 YILDA 100'ÜN ÜZERİNDE RESİM YAPTI
Bu arada sertifika ve ödül törenine katılanlar “ Engelsiz Yaşam Karma Resim Sergisiö ni de gezdi. Sergide tabloları sergilenenler arasında engelli ressam Ayşe Işık da vardı. Sergide 15 tablosu sergilenen Işık, “ Engelli olmak yok bence. Ben kendimi engelli gibi düşünmüyorum. Ayaklarımı kullanabiliyorum. Ben kendi resimlerimi yapmayı da seviyorum. “ dedi. Engelli olmanın kendisi için bir engel olmadığını kaydeden Işık, “ Sakatlık, özürlülük kelimeleri bence çok saçma. Toplumun da bence bunları geçmesi gerekiyor.Bizim de onlardan bir farkımız yok bence. “ diye konuştu. Işık 5 yıldır resim yaptığını ve şimdiye kadar yüzün üzerinde resmi olduğunu da dile getirdi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com