Esra Erol'u kızdıran şaka!

Esra Erol'u kızdıran şaka!
Ünlü sunucu Esra Erol, dün akşam kendisinin de müdahil olduğu şakada öyle bir şey yaşadı ki.. Sinirlenerek telefonu kapattırdı!
Esra Erol dün akşam yapılan bir şaka ile neye uğradığını şaşırdı. Katılan isimleri talipleri ile buluşturan ve evlenmelerine vesile olan Esra Erol’la programında bu kez orkestrada solistlik yapan Berrak hanıma talip çıktı. Berrak hanım bu teklife çok şaşırdı, ‘Ben buraya böyle bir amaç için gelmedim’ diye tepki verdiyse de Esra Erol konunun üzerine daha fazla gitti. 
 
“POTANSİYEL GELİN ADAYISIN” 
 
Berrak gelen teklife çekimser kalınca Esra Erol: ‘Siz Bekar değil misiniz? E.. Tamam canım artık potansiyel gelin adayısın’ diyerek teklifi yapan Barış Bey ile ilgili kişisel sorular sormaya başladı. Barış Bey’in sigortasının, düzenli işi olup olmadığını öğrenen Esra Erol ‘Tamam olur. Verdim gitti’ deyince Berrak renkten renge girdi. Barış Bey’i kabul edemeyeceğini söyleyen Esra Erol o anda ne yap acağını bilemeyen Barış Bey’e ‘Can hadi’ diye bağırınca her şey anlaşıldı. 
 
ESRA EROL’UN DA AKLI KARIŞTI 
 
Canlı yayına Barış ismi ile bağlanıp Berrak Hanım’a talipmiş gibi davranan kişinin aslında Berrak Hanım’a şaka yapmak isteyen en yakın arkadaşı Can Bey olduğu açığa çıktı. Esra Erol’da yapılacak olan bu şakayı biliyordu. Ancak şaka ile ilgili olarak rejiden yanlış bilgi almış olacak ki Berrak Hanım’ın Can isimli arkadaşının Berrak Hanım’ın sevgilisi olduğunu ve programda evlenme teklifinde bulunacağını sanıyordu. Can Bey ise böyle bir durum olmadığını söyleyince Can’a kızdı ve ‘Kapat telefonu’ dedi.

(DSE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com