Eşşek Şakası Zannettim!

Eşşek Şakası Zannettim!
Uğradığı bıçaklı saldırı sonrası bugün kameralar karşısına geçen Baykam o anları anlattı.

İstanbul'da 18 Nisan'da bıçaklı saldırıya uğrayıp ağır yaralanan ünlü sanatçı Bedri Baykam, bazı sanatçılarında katılımıyla sekiz gün sonra basın mensuplarının karşısına geçti. Baykam sözlerine başlarken gözyaşlarını tutamadı.

İşte Baykam'ın açıklamaları

Öncelikle içinde bulunduğum hastaneye teşekkür ederim. Gerçekten ameliyatıma giren doktorlara teşekkür ediyorum. Bugün benim doğum günüm. Bunu başka türlü kutlamak isterdim. Ama doktorlarım dedi ki senin doğum günün 18 Nisan. O kadar tehlikeli bir ameliyat gerçekleştirdiler ki teşekkür ederim.

EŞEK ŞAKASI SANDIM

Bedri Baykam'ın açıklamaları 1 izle

Bedri Baykam'ın açıklamaları 2 izle

Heykelin korunması konusunda bir toplantı çıkışında otoparka yöneldik. Bir şahıs bana yaklaştı, ben de Taksim'e gidiyorum ben de gelebilir miyim dedi. Ben oraya gitmiyorum ama arkadaşlar oraya gidiyor dedim. Biraz bozuldu sanırım. Asistanlarımla bagaja dosya koyuyorduk. Birde sağdan yandan korkunç şiddetli bir yumruk vurdu. Önce anlayamadım bir arkadaşım eşek şakası yapıyor bana yumruk attı zannettim. Sonra bağırmaya başladım. Çığlıklar bir sürü, yere düşmedim. O şahıs yere düşmemi bekliyordu. Bana doğru tekrar hamle yaptı o şahıs. Ben bağırıp insanların dikkatini çektiğim için bir şey yapamadı. 2. bıçak darbesini de aynı yerden yapmış.

AMBULANS HİÇ İSTEMEDİM

Ambulans hiç istemedim, beklemeye vaktim yoktu aklıma bile gelmedi. Ölümcül bir yara aldığımın farkındaydım. Bir araba gelecek beni hastaneye götürecekti.

Saldırgan çelik yelek giydiğimi sandığı için bu noktaya bıçak sapladı.

BAŞBAKAN'DAN GEÇMİŞ OLSUN BEKLERDİM

Maalesef ülkeyi gere gere bugüne kadar geldik. Ben sayın Başbakan'dan en azından diplomatik bir geçmiş olsun beklerdim. Seçimi kazandıktan sonra ben hepinizin Başbakanıyım diyen sayın Erdoğan'dan bir geçmiş olsun derdim.

Bana yapılanlardan ötürü bu hükümeti sorumlu tutuyorum.

O KİŞİ BU İŞİ SİPARİŞLE ALMIŞ

Kavga, kan, istemiyoruz. Siyasilere külhanbeyi atışmaları yakışmıyor. Ben bana saldıran orta çağ zihniyetine sahip yobazın da ölmesini istemiyorum. O kişi bir meczup değil. Bu işi siparişle almış.

İnsanlarımızın bir kısmı delirmiş durumda. Ama bazı insanlar bu olay sonraıs bile Bedri Baykam'a nasıl laf sokarız diyen cerahatlı beyinler var.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com