Estetik polemiği

Estetik polemiği
Monica Belluci, "Plastik bir yüzdense kırışıklıklarlı tercih ederim" dedi.

Magazin dünyasında, aşırı botokstan neredeyse tanınmayacak hale gelen Carla Bruni konuşulurken, güzel İtalyan aktris Monica Bellucci, estetiğe karşı olduğunu belirterek, “Plastik bir yüzdense kırışıklıkları tercih ederim” dedi.

Son olarak İranlı Yönetmen Bahman Ghobadi’nin Türkiye’de çektiği “Gergedan’ın Son Şiiri” adlı filmde rol alan 47 yaşındaki İtalyan aktris Monica Bellucci, Vanity Fair dergisinin İtalya edisyonuna verdiği röportajda, güzelliğine olan sonsuz güvenini bir kez daha ortaya koydu. Yaşlanmaya karşı estetik operasyonların kullanılmasına karşı olduğunu söyleyen, Fransa’da yaşayan güzel aktris, “Sadece vitamin desteği alıyorum. İçtenlikle söylüyorum yüzüme dokunulması hiç hoşuma gitmez ayrıca bir oyuncu için bunun çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Plastik bir yüzdense kırışıklıkları tercih ederim” dedi.

DAHA AZ SEVİŞME SAHNESİ

Menopozdan ise asla korkmadığını söyleyen Bellucci, “Buna kendimi hazırladım, korkmuyorum. Homeopatinin büyük bir destekçisi olarak buna müracaat edebilirim. Olmazsa klasik hormon tedavisini deneyebilirm” dedi.

Yaşının ilerlemesinin mutluluğunda azalmaya neden olmadığını dile getiren Bellucci, geçen yıl verdiği bir röportajda da, “Güzellik bir kum saati gibi akıp gider. Daha az çıplak fotoğraf çektirip, daha az sevişme sahnesinde yer alacağım” demişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com