Estetikte sezon açıldı

Estetikte sezon açıldı
Yaz sezonunun bitmesiyle birlikte estetik operasyonlar da arttı. Ünlüler, birbiri ardına uzmanların kapısını çalmaya başladı.

Sıcak havanın kanama riskini artırması, yazlık kıyafetlerin bandajları gizleyememesi gibi nedenlerle yazın nispeten azalan estetik operasyon taleplerinde, havaların soğumasıyla birlikte patlama yaşandı. Son dönemde uzmanların kapısını çalanlar arasında üç de ünlü isim var: Eda Taşpınar, Ceylan ve İbrahim Toraman...

SİLİKONA RAĞBET FAZLA
Göğüslerinin küçüklüğünden şikayet eden Eda Taşpınar, silikonlu ünlüler arasına katıldı. Bora Kozanoğlu da ameliyat öncesi heyecanına ortak oldu, onu yalnız bırakmadı. Ameliyathaneden çıkana kadar da koridorlarda volta attı. Yeni evli şarkıcı Ceylan ise var oan silikonlarını yeniletmek için ameliyat masasına yattı.

DÜN TABURCU OLDU
İbrahim Toraman ise birkaç gün önce Beşiktaş-Kayserispor maçında kırılan burnunu düzelttirmek için hastanedeydi. Rakip takımın kalecisi ile çarpıştığında burnu kırılan ve zorunlu olarak ameliyat geçiren Beşiktaşlı futbolcu, dün taburcu edildi.            

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com