ESTRAM'a çirkin saldırı

ESTRAM'a çirkin saldırı
Eskişehir'de bir tramvaya kimlikleri belirsiz kişile tarafından taşlı ve yumurtalı saldırıda bulunuldu

Eskişehir'de bir tramvaya kimlikleri belirsiz kişile tarafından taşlı ve yumurtalı saldırıda bulunuldu
SSK-Otogar seferini yapan tramvaya saat 23 sularında Cumhuriyet Bulvarı'nda kimliği belirsiz 5 kişi tarafından, taşlı ve yumurtalı saldırı düzenlendi.
Şehir magandalarının bu saldırısı sonucu, tramvayın yolcu bölümündeki cam kırılırken, yumurtalar da tramvayın dış kısmına hasar verdi. Saldırı sırasında tramvayın taş isabet eden bölümünde yolcu olmaması sayesinde yaralanan olmadı.
Saldırıyla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen saldırıyı nefretle kınadığını belirterek, “Eskişehir halkı başta tramvaylarımız olmak üzere yaşama geçirdiğimiz bütün projelere duyarlılıkla sahip çıkıyor ve onları büyük bir titizlikle kullanıyorlar. Ancak yaşanan ve nefretle kınadığım bu saldırının duyarlı Eskişehir halkıyla hiçbir ilgisi olmadığını biliyorum. Kendini bilmez şehir magandalarının tramvayımıza yaptığı bu çirkin saldırının nedeni hiçbir gerekçeyle açıklanamaz. Bu vatandaşlarımızın malına yönelik bir saldırıdır.
Emniyet güçlerimizin bu magandaları kısa sürede yakalayarak adalete teslim edeceğine ve saldırganların gereken cezalara çarptırılacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com