Etuğrul Sağlam'dan başarı sözü

Etuğrul Sağlam'dan başarı sözü
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, şampiyon oldukları sezondaki havayı yakaladıklarını belirterek başarıda istikrarı sağlayarak sezon sonu iyi bir yerde bitireceklerinden şüphelerinin olmadığını söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam futbolcular Ömer Erdoğan ve Tuncay Şanlı, Özel Bursa Kültür Okulları Futbol Kulübü öğrencileriyle bir araya geldi. Minik öğrencilerin alkış ve tezahüratları eşliğinde salona giren Ertuğrul Sağlam ve futbolcular, öğrencilere başarı öykülerini paylaştı. Şampiyonluk senesindeki havayı yakaladıklarını ifade eden teknik direktör Ertuğrul Sağlam, “Bizim şampiyonluğumuz farklı bir başarıydı. Bu başarıyı düzgün bir şekilde gerçekleştirerek, bütün ülkeye güzel mesajlar verdik. Futbolda başarı olacaksa bizimki gibi başarı olsun dedik. Bu senede uğraşıyoruz. Hava yakalandı. İlk devreyi güzel yerde bitirmek istiyoruz. Sezon sonunda başarıda istikrarı sağlayarak güzel bir sonuçla bitireceğimizden şüphemiz yok. Şampiyonluk sürecinde her maçı ayrı ayrı değerlendirdik. Bizim işimiz akıntıya karşı kürek çekmeye benziyor. Ne zaman kürek çekmeyi bırakırsanız aşağıya düşüyorsunuz” dedi.

TUNCAY ŞANLI: “SİVİL POLİS OLMAK İSTERDİM”

Minik bir öğrencinin milli oyuncu Tuncay Şanlı’ya yönelttiği “A Milli takımımızda attığınız en güzel gol hangisiydi? sorusuna Şanlı, “Macaristan maçı olabilir. Kalecinin üzerinden bir gol atmıştım” cevabını verdi.

“Futbolcu olamasaydınız ne olmak isterdiniz? sorusunu değerlendiren yeşil-beyazlı futbolculardan kaptan Ömer Erdoğan, “Küçüklükten beri ticarete yatkınlığım var. Ticaretle uğraşırdım herhalde” dedi. Tuncay Şanlı ise, “Sivil polis olmak isterdim. Belki futboldan sonra düşünebilirim" şeklinde konuştu.

“BURSASPOR’DA OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM”

Bir öğrencinin Tuncay Şanlı’ya yönelttiği “Bursaspor’a gelmeden önce Fenerbahçe’den teklif mi beklediniz mi? Fenerbahçe’den teklif gelmeyince mi Bursaspor’a geldiniz? sorusunu Şanlı, “Futbol içerisinde her şey ile karşılaşırsınız. Ben böyle bir ortamda bulunmaktan ve Bursasporlu olmaktan son derece mutluyum” şeklinde cevapladı.

“YURT DIŞINDA ÇALIŞMANIN ÖNEMİNİ ANLADIM”

Bir soru üzerine yurt dışındaki deneyimlerini paylaşan Tuncay Şanlı, “Çalışmanın ne kadar önemli olduğunu ve herkesin bir hedefe doğru gittiğini öğrendim. Türkiye’de alt yapı zayıf olduğu için eksikliklerim vardı. Orada kimse size verilen değeri kaybetmeme adına çalışmayı bırakmıyor. İlk soyunma odasına gittiğimde fazla kimsenin olmadığını gördüm. Daha sonra sorduğumda herkesin fitness’ta çalıştığını gördüm” şeklinde konuştu. (VİK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com