Eurovision'a Üstüne Para Vererek Bile Gideriz!

Eurovision'a Üstüne Para Vererek Bile Gideriz!
Ayna Eurovision'a göz kırptı...

Ayna Grubu, Eurovision'a katılmak için açıklamada bulundu.

Grubun solisti Güleryüz, "Birinciliğin dışındaki tüm seçenekler kötünün iyisidir. Bunu istemeyiz" dedi...

2011'de Almanya'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması için aralarında Şebnem Ferah, Emre Aydın ve Atiye'nin de bulunduğu sanatçılar arasında adaylıkları ön plana çıkan Ayna grubu ilk kez konuştu. Eurovision için TRT'den henüz bir teklif almadıklarını belirten Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, iddialı açıklamalarda bulundu. Güleryüz şöyle konuştu: "TRT'den bize bir teklif gelmedi.

Koşullar uygun olduğu takdirde gönüllü bir destek alırsak görevden kaçmayız. Eurovision çok yıpratıcı bir görev. Manevi olarak iyi bir ruh halinde olmalıyız. 14 yılda milyonlarca sevenimiz var. Türkiye'yi çok dolaşan ayrıca dünyayı da çok dolaşan bir grubuz. Eurovision'da başarısız oldukları takdirde kariyer kaygısı duymadıklarını belirten ünlü solist sözlerini şöyle sürdürdü:

İngilizce şarkı olmalı

"Sonuçta bir yarışmadır ama teklif gelirse elbette 1'inci olmak için gideriz. Birincinin dışındaki tüm seçenekler aslında kötünün iyisidir. Kötünün iyisini Ayna olarak hiçbir zaman istemedik. Hedefimiz birincilik olur." Erhan Güleryüz Eurovision'a İngilizce bir şarkıyla katılmanın doğru olacağını belirtti. G

üleryüz, "Gözle görülün bir şey var. Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok. Euro-vision'a İngilizce katılmalıyız. Artık bu kanıksanmış. İngilizce olması daha anlaşılabilir kılıyor. Sonuçta oy aldığınız ülkeler İngilizce konuşuyor" diye konuştu.

Ceplerinden para vermeye razılar
Ayna grubu, keselerinin doldurmak amacıyla yapılan yoğun konser programı sonunda yarışmada performans düşüklüğü yaşayan Hadise ve hastanelik olan Manga'nın düştüğü durum hakkında da konuştu. Ayna, "Grup olarak hiçbir zaman maddiyatla işimiz olmadı. Manevi anlamı bizim için önemli. Cebimizden para vermeye bile razıyız" dedi.

Yaşımızın eleştirilmesi çok komik
Ünlü solist, grubun yaşlı olduğuna dair gelen eleştirilere de cevap verdi. Güleryüz şöyle konuştu: "Biz yaşlı değiliz. Çok farklı eleştiriler yapılabilir ama yaşımızın eleştirilmesi çok komik. Yaşımız ve ruhumuz genç. Popüler renkli dünyadan uzakta durmamızla ilgili bir önyargı olabilir. Biz konserlerimizde zaten yeterli doyumu alıyoruz. Her daim müziğimizi ve enerjimizi çok düzgün bir şekilde yansıtıyoruz."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com