Evden Kaçan Kızın Annesi Mahkemeyi Karıştırdı!

Evden Kaçan Kızın Annesi Mahkemeyi Karıştırdı!
Evden kaçan 14 yaşındaki C.D., duruşmada annesi Nuray D.'nin, sevgilisinden şikayetçi olması üzerine sinir krizi geçirdi.

Samsun'da 20 yaşındaki Samet Avcı ile evlenmek için evden kaçan 14 yaşındaki C.D., duruşmada annesi 52 yaşındaki Nuray D.'nin, sevgilisinden şikayetçi olması üzerine sinir krizi geçirdi.

Duruşma sırasında tepki gösteren genç kız, annesinin şikayetten vazgeçmesi üzerine sakinleşti. Ancak çıkışta adliye binasının merdivenlerinden inerken fenalık geçirip yere düştü. C.D. ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

İLİŞKİYE GİRDİKTEN SONRA GENÇ, KÖTÜ DAVRANINCA EVİNE DÖNDÜ

İlkadım İlçesi'nde ailesiyle birlikte oturan C.D. geçen yıl Ağustos ayında gönül ilişkisi yaşadığı Samet Avcı'ya kaçtı. Birlikte bir eve giden gençler burada cinsel ilişkiye girdi. Daha sonrada C.D. ailesinin yanına dönerek evlenmelerine izin vermelerini istedi. Aile de gençlere kendi aralarında yüzük taktı. Ancak 15 gün sonra C.D., Samet Avcı'nın kendisine kötü davrandığını ileri sürerek ailesinin yanına dönünce, anne Nuray D. de şikayetçi oldu.

Avcı 15 yaşından küçük kızla rızasıyla cinsel ilişkiye girmek suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Samet Avcı, tutuklandıktan 1 ay sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

DURUŞMADA ANNESİ ŞİKAYETÇİ OLDU

Dün yapılan ilk duruşmaya tutuksuz yargılanan Samet Avcı katılmadı. Avcı, soruşturma aşamasında verdiği ilk ifadesinde genç kız ile evleneceğini söyleyerek, "Kendi rızasıyla benimle kaçtı. Onun da isteğiyle bir kez cinsel ilişkiye girdik" dedi. C.D. de duruşmada sevgilisinden şikayetçi olmadığını dile getirdi. Samet Avcı ile 2 yıldır arkadaş olduklarını söyleyen genç kız, "Evlenmek için kaçtık. Kendi rızamla bir arkadaşının evine onunla ilişkiye girdim. Ama bundan ailemin haberi yoktu. Samet ile aramızda bir anlaşmazlık oldu ve ben eve geri dönünce, annem şikayetçi oldu. Ama ben şikayetçi değilim. Onu seviyorum ve yaşım dolunca resmi nikahla evleneceğiz" diye konuştu.

Duruşmaya katılan anne Nuray D. ise, sanığın kızını dövüp kötü davrandığı ileri sürerek, "Kızım ile evlenmek istiyordu. Yaşı küçük olduğu için izin vermedik. Daha sonra bunlar kaçtılar. Bir zaman sonra kızım geri döndü. Samet'in kendisine kötü davrandığını ve dövdüğünü söyledi. Ben de ondan şikayetçi oldum. Kızım şikayetçi değil, ama ben sanıktan şikayetçiyim" dedi.

HASTANEYE KALDIRILDI

Bunun üzerine C.D. annesine tepki göstererek bağırıp ağlamaya başladı. Annesine şikayetinden vazgeçmesi için yalvaran genç kız, gözyaşlarına hakim olamayıp sinir krizi geçirdi. Kızının yakarışlarına dayanamayan Nuray D. şikayetinden vazgeçtiğini söyledi. Mahkeme ise gelmeyen sanığın dinlenmesi için duruşmayı erteledi.

Duruşma çıkışında adliye merdivenlerden inmek isteyen C.D. birden yere düştü. Sinir krizi geçiren genç kız ailesi ve yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Bağırıp ağlayan C.D. başını zemine çarptığı için ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com