Evlerde arama yapılmıyor!

Evlerde arama yapılmıyor!
Ankara Emniyeti, MİT eski Müsteşarı Emre Taner ve Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş'in evlerinde bulunmadıklarını tespit etti.

İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı, 4 MİT görevlisi hakkında yakalama kararı çıkarttı. Karar doğrultusunda harekete geçen Ankara Emniyet Müdürlüğü, Ankara'da yaşadıkları belirtilen eski MİT Müsteşarı Emre Taner ve Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş'in evlerine gitti ancak her iki ismin de evde bulunmadıkları tespit edildi. Emniyetin elinde savcılıktan çıkarılan bir arama kararı bulunmadığı, bu nedenle de Taner ve Güneş'in evlerinde herhangi bir arama yapılmadığı öğrenildi.

İÇİŞLERİ'NDEN YALANLAMA
İçişleri Bakanlığı kaynakları, özel yetkili İstanbul Cumhuriyet Savcılığının yürüttüğü soruşturma kapsamında haklarında yakalama kararı çıkartılan eski MİT Müsteşarı Emre Taner ile eski Müsteşar Yardımcısı Afet Güneş'in evlerinde ve MİT lojmanlarında arama yapıldığı yönündeki haberleri yalanladı.  İçişleri Bakanlığı kaynakları, haklarında ''yakalama kararı'' verilen Taner ve Güneş'in evinde, iki MİT görevlisi için de MİT Lojmanlarında arama yapılmadığını bildirdi.(SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com