Evli öğretmen öğrencisiyle basıldı

Evli öğretmen öğrencisiyle basıldı
İngiltere’de 26 yaşındaki kadın öğretmen, özel ders verdiği 17 yaşındaki öğrencisiyle arabada seks yaparken yakalandı.

İngiltere’de 26 yaşındaki kadın öğretmen, özel ders verdiği 17 yaşındaki öğrencisiyle arabada seks yaparken yakalandı. Evli olan öğretmen, 18 yaşının altında olan öğrencisiyle beraber olduğu için mahkemeye çıkarılacak.

İngiltere’nin Dumfries kentinde bir Katolik ortaokulunda dört yıldır öğretmen olan Eppie Sprung Dawson, özel ders vermeyi kabul ettiği öğrencisiyle arabasında seks yaparlen polise yakalandı.

Okuma güçlüğü çeken 17 yaşındaki öğrencisine özel ders vermeyi kabul ettiğini, ardından onu arabasıyla boş bir araziye götürerek seviştiğimi kabul eden Dawson, yaşı küçük olan öğrencisiyle ilişkiye girdiği için cinsel suçlardan yargılanacak.

Polis, kefaletle serbest kalması beklenen kadının, rutin bir devriyede yakalandığını belirtti. Devriye halindeki polisler, boş bir arazide Dawson’ın aracını fark edip yanına gidince, camların buğulu olduğunu fark etti.


Daily Mail’in haberine göre, öğrencisiyle sevişirken yakalanan Dawson, suçunu kabul etti. Genç öğretmenin 32 yaşındaki eşi Ranald ve öğretmeniyle basılan öğrencinin ailesi konu hakkında yorumda bulunmadı.

Dawson'ın çalıştığı St Joseph's College'da öğrenim görmüş olan bir öğrenci, genç öğretmenin öğrencilere öpücük dolu mesajlar göndermesiyle tanındığını belirtti. (BCK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com