'Evliliğimiz Christina'nın Lezbiyen İlişkileri Yüzünden Bitti'

'Evliliğimiz Christina'nın Lezbiyen İlişkileri Yüzünden Bitti'
Christina Aguilera'yı terk eden kocası, ayrılma nedeni olarak lezbiyen ilişkiyi gösterdi..

Ünlü şarkıcı Christina Aguilera'yı terk eden kocasının, eşi hakkında şok bir suçlamada bulunduğu iddia edildi. 33 yaşındaki Jordan Bratma, karısı Christina Aguilera'yı lezbiyen ilişkilerine dayanamadığı için terkettiği söyleniyor. 29 yaşındaki Christina'nın, daha önce adı Lindsay Lohan'la anılan Dj Sam ve pop müzik prodüktörü Mark'ın kız kardeşiyle ilişkisi olduğuna da inanılıyor. Ayrılmanın ardından, Christina'nın lezbiyen arkadaşı Sam Ronson'ın yanına gittiği ve ikilinin "çok yakın" görüldüğü öğrenildi.
Geçtiğimiz hafta bir kadın da, Christina'nın korumasının yanına gelerek, "Sarışın bir güzellikle" ilgilenip ilgilenmediğini sorduğunu iddia etmişti.

Kadının açıklamalarına göre koruma ona, "Christina ve Jordan'ın evliliklerinde bu konuda karşılıklı bir anlayış olduğunu ve Christina'nın evlerine kimi kadınları getirdiğini, Jordan'ın da bu duruma onay verdiğini" söyledi. Christina, daha önce de kadınlara ilgi duyduğunu şu sözlerle itiraf etmişti: "Kadınlara duyduğum ilgiden konuşmaktan çekinmiyorum. Onların dişiliğini ve güzelliğini takdir ediyorum. Kocam, kadınlardan hoşlandığımı biliyor. Bence açık olmak çok eğlenceli."


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com