Evlilik nedenini açıkladı!

Evlilik nedenini açıkladı!
7 ay sonra hastaneden çıkıp pazar keyfi yapan İbrahim Tatlıses, sürpriz evlilik kararını verme nedenini ilk kez açıkladı.

Uğradığı silahlı saldırı sonrası sol tarafı felç kalan İbrahim Tatlıses(59), geçen çarşamba sürpriz bir nikahla evlendiği Ayşegül Yıldız(31) ile 7 ay sonra ilk kez hastaneden çıkıp pazar keyfi yaptı. Daha önce Seyrantepe'de kebap yemek ve geçen hafta da Ayşegül Yıldız'ı ailesinden istemek için hastaneden çıktığını söyleyen Tatlıses, bu kez eşiyle Etiler Nispetiye Caddesi'ndeki Tatlıses Kebap'a gitti. 6 silahlı koruma ve 2 eskort araçla restoranına giden Tatlıses için yoğun güvenlik önlemleri alındı, restoranın önünde kuş uçurtulmadı.

Evine hastane kuracak
Spor giyimiyle dikkat çeken Tatlıses, geçen hafta hastanede nikahını kıyan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, oğlu Ahmet Tatlı ve yardımcıları ile yemek yedi. Kebap, lahmacun ve künefe yiyen Tatlıses, daha sonra çay içti. Kapıda kendisini bekleyen gazetecilere el sallayan Tatlıses, bir saate yakın geçmişte sahibi olduğu magazin dergilerini yöneten gazeteci Burhan Akdağ ile sohbet etti.

Bu sırada Sarıgül'ün Erzincan'dan getirttiği üzümü yiyen Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'ın keyfinin yerinde olduğu görüldü. Tatlıses'in gördüğü fizik tedaviye rağmen sol elinin parmaklarını oynamadığı bir kez daha dikkat çekti. Kendisi bekleyen minibüse korumasının taşıdığı tahta basamakla çıkabilen Tatlıses yürürken görüntüsünün alınmasını istemedi. Doktorunun yakında fizik tedavi için Almanya'ya gideceğini açıkladığı Tatlıses'in Beylikdüzü'nde aldığı evin alt katına hastane ortamı kurmayı planladığı için bu seyahatten vazgeçmeyi düşündüğü ifade edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com