Evlilik Teklifine Şok Yanıt: Arkadaşınla Yattım!

Evlilik Teklifine Şok Yanıt: Arkadaşınla Yattım!
İnternet dünyasında tıklanma rekorları kıran muhteşem evlilik tekilfine yine sosyal paylaşım ağları üzerinden esprili bir yanıt geldi..

İnternet dünyası günlerdir romantik ve hazırlanması için epey emek harcanmış bir evlenme teklifini konuşuyor. Bütün video paylaşım sitelerinde yer alan görüntü tıklanma rekorları kırıyor. Bu muhteşem evlilik teklifine yine sosyal paylaşım ağları üzerinden esprili bir yanıt geldi. Gencin teklifini değerlendiren bir genç kızı ve arkadaşları bakın romantik aşığa nasıl cevap verdi.

İŞTE O MUHTEŞEM EVLİLİK TEKLİFİ (VİDEO HAZIRLANIYOR)

Hatırlanacağı üzere, sevgilisinden dil okuluna gitmek bahanesiyle ayrılan genç dünyanın 14 ülkesini gezip, muhteşem evlenme teklifi için bir videoyu hazırlamış ve videonun finalinde sevgilisine evlenme teklif etmişti.

Video epey beğenildi, ancak izleyen herkeste merak uyandırdı. Bu kadar emek harcanarak hazırlanan bu kusursuz teklife ne cevap geldi.

Cevap gecikmedi ve yine sosyal paylaşım ağları aracılığıyla geldi. Bir genç kız ve arkadaşları romantik gencimize esprili bir yanıt hazırladı. Yanıt romantik gencin beklediği yanıtmı tartışılır ama sanal alemi epey meşkul edecek gibi.

İŞTE O TEKLİFE GELEN CEVAP (VİDEO HAZIRLANIYOR)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com