'Eyfel' Cehaleti Servet Kaybettirdi!

'Eyfel' Cehaleti Servet Kaybettirdi!
'1 Milyon Canlı Para' adlı programda yarışan Ceren ve Nazlı adlı genç kızlar, “Eyfel Kulesi, Özgürlük Heykeli'nden önce yapıldı” deyince 650 bin liradan oldular..

Show TV'de yayınlanan '1 Milyon Canlı Para' adlı yarışma programında, Türk yarışma tarihinin en büyük para ödülü ile finale gelen iki yarışmacı, son soruda hayal kırıklığı yaşadı. Ceren ve Nazlı adlı yarışmacılar 650 bin lira ile geldikleri finalde son soruda yanlış şıkkı seçince ödülü kaybetti.

İki yarışmacı, 1 milyon lira ödüllü 8 sorunun sorulduğu yarışmanın son iki sorusuna kadar taşıdı. Yedinci soruda 'Oduncunun gözü omçada dilencinin gözü çömçede' deyiminde geçen 'çömçe' kelimesinin anlamı soruldu. Sorunun şıkları para, yemek ve kepçeydi.

Ceren ve Nazlı, 10 saniye kala 1 milyon liranın 650 bin lirasını kepçe şıkkına 350 bin lirası ise para şıkkına koydu. Doğru cevap kepçe olunca 650 bin lirayı son soruya taşındı. Yarışmacılara son soru olarak 'Eyfel Kulesi' ve 'Özgürlük Heykeli'nden hangisinin daha önce yapıldığı soruldu. Ceren ve Nazlı'nın cevabı 'Eyfel Kulesi' olunca 650 bin liralık hayal de suya düştü.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com