Eylül'de Düğün Var

Eylül'de Düğün Var
Firari işadamı Cem Uzan ile Derin Mermerci'nin düğün tarihi belli oldu!

İkili, Derin Mermerci'nin 28 Nisan'da Paris'teki doğum günü partisinde dostlarına eylül ayında dünya jet sosyetesinin gözde tatil merkezi Cote d'Azur'de evleneceklerini açıkladı.

AİLE ÜYELERİ VE DOSTLARI DUYDU
Cem Uzan-Derin Mermerci aşkı adım adım evliliğe gidiyor. İkili, uzun süredir herkesin dilinde olan evlilikle ilgili ilk duyuruyu 28 Nisan'da Mermerci'nin Paris'teki doğum günü partisinde yaptı. İki sevgili, Derin Hanım'ın Paris'te kiraladığı evde aile üyelerinin ve çok yakın dostlarının katıldığı partide eylül ayında evleneceklerini açıkladı. Firari işadamı Uzan ile Mermerci düğünü dünya jet-set'inin tatil beldelerinden Cote d'Azur'de yapılacak.

ÇOCUKLARI DA PARTİYE KATILDI
Alara Koçibey'le 14 Nisan'da boşanan Cem Uzan sevgilisi Derin Mermerci'nin doğum gününde çifte mutluluk yaşadı. Uzan, uzun bir aradan sonra çocukları Renç Emre ve Yasemin Paris'le bu luştu. Renç Emre ile Yasemin Paris, Derin Mermerci'nin doğum günü partisine de katıldı. Çocuklarını gören ve sevgilisiyle evlilik kararı alan firari işadamı Uzan'ın dostlarına, çocukları ve sevgilisiyle birlikte hayatının en mutlu günlerini yaşadığını söylediği öğrenildi.

COTE D'AZUR'DA DÜĞÜN
Henüz net bir tarih belirlemeyen sevgililer eylül ayını seçmiş. Ancak düğünü son yıllarda sosyetede moda olan Paris'te yapmak istemiyorlarmış. Bu yüzden de dünya jet-set'inin tatil beldelerinden ve birçok filmin çekildiği Cote d'Azur'da yapmayı düşünüyorlarmış. Benim en çok merak ettiğim ise düğüne İstanbul'dan kimlerin katılacağı. Ancak çift şu sıralar bu işe fazla kafa yormak yerine iki hafta misafirleri olacak Yasemin Paris ve Renç Emre Uzan'la birlikte güzel vakit geçirmeyi tercih ediyorlarmış.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com