Eymür, Avcı'dan Şikayetçi Oldu!

Eymür, Avcı'dan Şikayetçi Oldu!
Devrimci Karargah Örgütü soruşturması kapsamında tutuklanan Hanefi Avcı'da çıkan ses kayıtları ile ilgili yeni gelişme...

Ses kayıtları arasında sesi bulunduğu iddia edilen isimlerden biri olan MİT Kontrterör Dairesi eski başkanı Mehmet Eymür, soruşturmayı yürüten savcıya ifade vermek içinİstanbulAdliyesi'ne geldi. Mağdur sıfatıyla savcıya ifade veren Mehmet Eymür, Hanefi Avcı'daki ses kayıtları sebebiyle Avcı'dan şikayetçi oldu. Eymür, daha sonra İstanbul Adliyesi'nden ayrıldı.

Avcı'nın makam odasında yapılan aramalarda ele geçirildiği iddia edilen ses kayıtları ile ilgili olarak daha önce de gazetecilerMehmet Ali Birandve Fatih Altaylı'nın mağdur olarak ifadeleri alınmıştı. Birand ses kayıtları ile ilgili şikayetçi olmazken, Altaylı şikayetçi olmuştu. Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal'ın da aynı sebepten dolayı bugün soruşturmayı yürüten savcıya ifade vermesi bekleniyor..

Devrimci Karargah Örgütü soruşturması kapsamnında tutuklanan eski Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın makam odasında yapılan aramalarda siyah bir çanta içinde bulunduğu iddia edilen ses kayıtlarında aralarında ünlü gazetecilerin de bulunduğu birçok tanınmış ismin ses kaydının olduğu belirtiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com