Eynal Kaplıcaları için yılbaşı rezervasyonu başladı

Eynal Kaplıcaları için yılbaşı rezervasyonu başladı
Kütahya’nın Simav ilçesinde Sağlık Bakanlığından işletme belgeli Eynal Kaplıcaları Termal Tesislerdeki 800 yatak için yılbaşı rezervasyonları şimdiden başladı.

İşletme Müdürü Cemil Baybuk, yılbaşı fırsatını belediyenin işlettiği şifalı sularıyla ünlü Eynal Kaplıcaları Termal Tesislerde geçirmek isteyenler için sürprizler hazırladıklarını bildirdi.
5 kişilik bir ailenin rahatça konaklayabileceği bünyesinde mutfak, yatak odası, banyo, oturma odası, telefon, televizyon, tuvalet ve balkonu bulunan 192 motelin ücretinin yılbaşı için 40 ile 80 lira arasında değiştiğini vurgulayan İşletme Müdürü Cemil Baybuk, yılbaşı tatilini fırsata dönüştürmek isteyenlerin ellerini çabuk tutmasını ve rezervasyonlarını şimdiden yaptırmaları önerisinde bulundu.
Aynı anda 200 kişiye hizmet sunan Restoranda yılbaşı müşterileri için sürpriz eğlence programları hazırladıklarını vurgulayan Baybuk, “Her türlü konforun bulunduğu Termal Tesislerimizde profesyonel bir anlayışla hizmet veriyoruz. Hem kaplıca müşterilerimize hem de yerli halkımıza en iyi hizmeti sunabilmek için sabırsızlanıyoruz” dedi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com