Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi törenle açıldı

Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi törenle açıldı
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu:

İSTANBUL (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Almanya, İngiltere, Fransa ve İsrail'in, Türkiye'nin büyümesinden rahatsız olabileceğini ifade ederek, "Ey halkçıyım diye geçinen CHP, sen niye rahatsız oluyorsun?" diye sordu. 

Müezzinoğlu, Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi'nin açılış törenine katıldı. 

Kültür merkezi açılışında bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren ve hizmetlerinin devam edeceğini dile getiren Müezzinoğlu, "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın, insanı yücelt ki devlet yücelsin. Ey tuzak kuranlar, ey plan yapanlar, ey bu milletin kaderiyle oynamak isteyenler. Ne yaparsanız yapın, bu milleti de bu devleti de biz yücelteceğiz. Beraber yürüyerek bunu başaracağız. AK Parti, milletin ve ortak değerlerinin temsilcisidir" diye konuştu.

Türkiye'nin geleceğiyle oynamak isteyenlerin, ilerlemesinden rahatsızlık duyanların bulunduğunu anlatan Müezzinoğlu, 11 yıldır AK Parti iktidarı döneminde bu milletin kendini bulduğunu ve yeniden büyük ufukların peşinde koştuğunu anlattı.

Müezzinoğlu, "Bu rahatsızlıklarını, tuzaklar ve tezgahlar kurarak, planlar yaparak ifade etmek isteyenler var. Ama AK Parti'nin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve milletle beraber yürüyen siyasetçi anlayışı var" dedi.   

- "Almanya'da ne varsa Türkiye'de de var"

Türkiye'de artık sağlık hizmetinin eskisi gibi olmayacağını dile getiren Müezzinoğlu, şöyle konuştu:

"Ey Kılıçdaroğlu, ey Devlet Bahçeli, sağlıkta 10 yıl önce, yalnız AK Partililer değil, sana oy veren MHP'li ve CHP'li vatandaşlara zulüm ediyor ve eziyet ediyordunuz. Şimdi bizim fakirimiz, fukaramız, yaşlımız, engellimiz, bütün vatandaşlarımız için Almanya'da ne varsa Türkiye'de de o var. Amerika'da ne varsa Türkiye'de de o var. Ambulansa ulaşmakta zorlanan vatandaşlarımız bakınız. Türkiye'nin 2002'de 614 ambulansı vardı. Ambulans için çağrı yaptığınızda şu cümleyi duyuyordunuz; 'Ambulansın, mazotu, yakıtı yok. Yakıtı koyarsanız gelip alabiliriz.' Şimdi ambulans helikopter ve uçaklarımız var. Almanya, Kazakistan, İngiltere ve Hindistan'dan vatandaşımızın bir sorunu olduğu zaman, vatandaşımız alınıp, ülkeye getiriliyor. Kazakistan'da kaza yapan tır şoförü gidip, Kazakistan'dan alınıp ülkesine getiriliyor. Büyük ülke ve büyük millet bu.

Almanya, İngiltere, Fransa, İsrail ülkenin büyümesinden rahatsız olabilir. Ey halkçıyım diye geçinen CHP, sen niye rahatsız oluyorsun? Bakınız az önce yolda gelirken MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli diyor  ki Başbakanımıza ve bana 'TC'den neden rahatsız oldun?' TC'den rahatsız olan ben değil, sensin. Çünkü Sudan'da Türkiye Cumhuriyeti bayrağını, ayyıldızlı bayrağımızı 200 yataklı Türkiye Cumhuriyeti'nin yaptığı hastaneyi 15 gün önce ben açtım. Orada da Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazıyor. Siz Sudan'ın nerede olduğunu bilmeyebilirsiniz? Ama biz oralarda eserlerimizle 'ayyıldızlı bayrak, Türkiye ve Türk milleti' diyoruz." 

Konuşmaların ardından Eyüp Belediyesi Nikah Salonu ve Kültür Merkezi, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Eyüp Belediye Başkanı İsmail Kavuncu, AK Parti Eyüp Belediye Başkan adayı Remzi Aydın'ın kurdele kesimiyle hizmete girdi.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com