Eyvah Yine Kasık!

Eyvah Yine Kasık!
G.Saray'ın kaptanı ameliyat olduğu osteitis pubis bölgesinde ağrılar nedeniyle kadrodan çıkartıldı.

Sezonun ilk yarısını sakatlıklar yüzünden hemen hiç maç oynamadan kapatan Arda Florya'da ilk 11'deydi. Arena'da ağrıları artınca arkadaşlarına başarı diledi ve tribüne çıktı

Bu sezon sakatlıklar yüzünden G.Saray'a beklenen katkıyı ilk yarıda veremeyen Arda Turan, ikinci yarıya da sakatlık şokuyla başladı. Daha önce osteitis pubis denilen bölgeden bir sakatlık geçiren ve Almanya'da ameliyat olan Arda'nın dünkü idmanda kasıklarındaki ağrı yeniden nüksetti. Bunun üzerine tedavisi yoğun şekilde süren Arda dün son ana kadar yetiştirilmeye çalışıldı, hatta maçtan önce soyunma odasına forması bile asıldı.

SON MAÇTA OYNAMIŞTI
TakImla birlikte stada gelen Arda Turan da oynamayı çok istiyordu ancak zorlaması halinde sakatlığının daha da artacağından endişe duyduğu için riske atılmadı. Arda, takım arkadaşlarına başarı dileyerek üzgün bir şekilde tribüne çıktı.

G.Saray'ın genç kaptanı, Antalya'da yapılan hazırlık kampına katılmış ve son derece iyi bir gelişme göstermişti. Son maçını kupada Antalyaspor'a karşı oynayan Arda her hangi bir sert darbeye de maruz kalmamıştı.

3 MAÇ OYNAR 1 MAÇ YATAR
Hagi, Arda hakkında şu bilgiyi verdi: Kendisini maç öncesi iyi hissetmedi. Ağrıları vardı ve ben de kendisini zorlamak istemedim. Doktorlarla birlikte böyle bir karar aldık. Kendisi önemli bir ameliyat geçirdi. Son 3 maçta yapabildiği kadar takıma yardımcı oldu. Şimdi 2 gün dinlenmesi gerekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com