Eyyvah Eyvah 3'ün galasına ünlü yağdı

Eyyvah Eyvah 3'ün galasına ünlü yağdı
31 Ocak’ta vizyona girecek olan BKM yapımı Eyvah Eyvah 3, Kanyon'da düzenlenen galayla seyircisiyle buluştu.
Eyyvah Eyvah serisinin ilk filminde olduğu gibi Ata Demirer ve Demet Akbağ'ın başrollerini paylaştığı Eyyvah Eyvah 3 kahkaha garantisi veriyor..
 
31 Ocak'ta vizyona girecek filmin galası ise Kanyon'da düzenlenen özel bir gece ile yapıldı.
 
Galada filmin oyuncuları, davetlilerin ilgi odağıydı. Tüm salonları dolduran davetliler, filmin sonunda yüzlerinde gülümseme ile ayrıldı.
 
Merakla beklenen üçüncü filmin konusu ise şöyle, 
 
Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı Müjgan'la da nihayet evlenmiştir. Mutlulukları Müjgan'ın hamilelik haberiyle bir kat daha artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi zorluklarla mücadele etmekle geçmektedir. Hüseyin dha fazla para kazanabilmek için geceleri yörenin en izbe mekanlarında bile klarnetini çalmaya devam etmektedir.
 
Bu sırada Hüseyin'in yol arkadaşı olan Firuzan, artık ünlü bir şarkıcı olmuş, şöhret basamaklarını çıkmaya başlamıştır. Yakın dost olan ikilinin yolları ayrılıp başka hayatlar yaşıyor olsalar da ortak bir noktada buluşurlar: İkisi de hayatlarında önemli durumları tecrübe edecekleri bir dönemden geçmektedirler. Serinin önceki filmlerinden tanıdığımız renkli karakterleriyle, macera Geyikli'de yine ve yeniden devam ediyor. Filmin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, başrollerde yine Ata Demirer, Özge Borak ve Demet Akbağ yer alıyor. Bu filmin sürpriz konu sanatçıları arasındaysa Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimler var.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com