F.Bahçe - Beşiktaş Kavgası!

F.Bahçe - Beşiktaş Kavgası!
Bilgili Kartallar'ın organize ettiği törende gergin dakikalar yaşandı...

Bilgi Üniversitesi bünyesindeki öğrenci kulüplerinden biri olan Bilgili Kartallar'ın organize ettiği törende Beşiktaşlı yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun yanı sıra, başkan Yıldırım Demirören'in eşi Revna Demirören ve futbolcu Quaresma ödül aldı.

DEMİRÖREN AİLESİ DE KATILDI
Bilgi Üniversitesi'nin Dolapdere Kampüsü'nde gerçekleştirilen ödül törenine Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi üyeleri Serdal Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in eşi Revna Demirören, Revna Demirören'in annesi Tülay Ulusoy, başkanın kızı Yelda Demirören, Portekizli yıldız Ricardo Quaresma, Beşiktaşlı kimlikleriyle tanınan ses sanatçısı Feridun Düzağaç ve gazeteci Rıdvan Akar katıldı.Siyah-beyazlı öğrenciler özellikle yıldız oyuncu Quaresma'ya büyük ilgi gösterdi.

BEŞİKTAŞLILARA ÖDÜL
Törende yönetim kurulu üyeleri Serdal Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu ve futbolcu Quaresma'nın yanı sıra Revna Demirören, ses sanatçısı Feridun Düzağaç, gazeteci Rıdvan Akar, BJK TV'den Esra Temel ve Dilek Polat alanlarındaki başarılı çalışmalarından dolayı ödül aldı. Sezon başından beri transferlerdeki çalışmalarıyla taraftarların ilgisini çeken yöneticiler Adalı ve Zülfikaroğlu ödülü birlikte aldı. Yöneticiler sahneye çıkarken taraftarlar Diego Forlan'ı istedikleri yönünde tezahürat yaptılar.Ödül töreninde konuşan yönetici Cengiz Zülfikaroğlu bu sezon istedikleri hedefe ulaşamadıklarını belirterek, "Önümüzdeki sezon 2 kupayla üniversiteyi ziyaret edeceğiz. Serdal Adalı konuşmalarında transfer konusunda beni onurlandırıyor. İşlerin büyük payı başta başkan Demirören ve yöneticiler olmak üzere Serdal Adalı'nındır" dedi.Kulüp bünyesindeki sosyal oluşumla toplum yaşamına önemli katkılarda bulunan başkan Demirören'in eşi Revna Demirören ise kendisini ödüle layık gören üniversite öğrencilerine teşekkür ederek, "Beşiktaş Kulübü çatısı altında kurduğumuz heyetle güzel çalışmalara imza attık. Bundan sonra da bu çalışmalara devam edeceğiz. Bu tür çalışmaların geri dönüşü oluyor. Bu ödül de bunlardan biri" diye konuştu.

QUARESMA'YA BÜYÜK İLGİ
Ödül töreninde en büyük ilgiyi siyah-beyazlı takımın Portekizli yıldızı Quaresma gördü.Üniversiteye geldiği andan itibaren öğrencilerin coşkusuyla karşılaşan Quaresma, ödül töreninde de aynı ilgiyle karşılaştı.Portekizli oyuncu ödülünü almadan önce üniversite öğrencilerinin isteği üzerine üçlü çektirdi.Ödülünü aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Quaresma, şöyle konuştu:"Ödülü almaktan dolayı teşekkür ediyorum. Bu ödül benim için önemliydi. Beşiktaşlı olmaktan ve burada bulunmaktan mutluyum. Belki bu sezon şampiyon olmadık. Ama kupayı kesin kazanacağız. Önümüzdeki sezondan itibaren şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız. Buna uygun kadro var. Taraftarların hak ettiğini vermek için her şeyi yapacağız."

TÖREN SONUNDA GERGİNLİK YAŞANDI
Ödül törenin sonunda salona gelen bazı öğrencilerin Fenerbahçe lehine tezahürat yapması nedeniyle gerginlik yaşandı. Fenerbahçelilerin takımları lehine tezahürat yapması nedeniyle yaşanan gerginlik bu kişilerin salonun dışına çıkarılmasıyla son buldu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com