F.Bahçe Derbisinde Telafi Ederiz!

F.Bahçe Derbisinde Telafi Ederiz!
Yıldız futbolcu Misimovic'ten önemli açıklamalar..

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Zvjezdan Misimovic, Galatasaray ve İstanbul'da çok mutlu olduğunu ve futbol adına yapabileceği her şeyi Galatasaray'da yapmayı arzuladığını söyledi. Misimovic, "Anakaragücü ve sonrasında Fenerbahçe maçlarında puan kayıplarımızı telafi edeceğiz" dedi.

ÖNEMLİ OLAN LİGİ ZİRVEDE BİTİRMEK
Misimovic, "Değişik bir ülke, değişik bir takıma gelen her futbolcunun biraz zamana ihtiyacı vardır. yeni bir sistemin içerisinde yer alıyorum. Benim de zamana ihtiyacım var. ama şunu çok iyi biliyorum Ben Galatasaray'da çok iyi işler yapacağım, çok iyi oynayacağım.Takım olarak da daha iyi olacağız. Sezona arzu etmediğimiz puan kayıplarıyla başladık. Ama son mağlubiyetten önce yakaladığımız bir galibiyet serisi var. Önemli olan bunu sürdürebilimek. Taraftarımızın mağlubiyetten dolayı elbette üzülüyor; ama önemli olan sezon sonunda ligi en üst seviyede bitirmek Biz kaliteli bir ekibiz. ve ligi zirvede bitirip hedefe ulaşacağımıza eminim" dedi.

ÖZEL BİR MEVKİİ DOLAYISIYLA ZAMANA İHTİYACIM VAR
Kendisini zaman tanınmasını isteyen Misimovic, "Ben profesyonel bir futbolcuyum, en iyisini vermek için uğraşırım. Galatasaray'da futbol adına yapabileceğim her şeye yapmak istiyorum. Değişik bir ülkeye geldiğinde ilk zamanlar zorlanman normal. Benim şu anda yaşadığım bu. 10 numara pozisyonundayım, bu çok özel bir pozisyon. Saha içerisinde top koşturmam gerek doğal olarak bana yakın oynayarn futbolcuların özelliklerini iyi bilmeliyim. Bunu tam olarak kavramak da zaman alır. Biraz zamana ihtiyacım var" şeklinde konuştu.

AYRILMAM SÖZ KONUSU DEĞİL

Devre arasında ayrılabileceği yönündeki iddiaları da yanıtlayan deneyimli futbolcu, "Ben, İstanbul'da mutluyum. Kendimi Galatasaray'ın bir parçası olarak hissediyorum. Çok gelenekçe ve tutkulu bir taraftarımız var. Bu beni çok etkiledi. İddia edildiği devre arasında takımdan ayrılmak gibi bir düşüncem yok" dedi.

RIJKAARD'LA BÜYÜK BAŞARILARI KUTLAYACAĞIZ
Rijkaard'dan da övgüyle bahseden Misimovic, "Rijkaard, benim gördüğüm en kariyerli teknik direktör. Barcelona'da çok iyi işler yaptı. Başarılı oldu. Bizimle çok profesyonelce çalışıyor. Ayrıca kişilik olarak çok iyi, cana yakın bir insan. Umarım kendisiyle gelecekte pek çok başarıyı kutlarız" diye konuştu.

KARABÜK MAÇINDA ZEMİN VE HAKEM KÖTÜYDÜ
Karabük'te iyi değildik. Yenildik ve çok üzüldük. Saha çok kötüydü. Hakem de iyi bir performans sergileyemedi. Takım olarak elimizden geleni yapıyoruz. Anakaragücü ve sonrasında Fenerbahçe maçlarında puan kayıplarımızı telafi edeceğiz.

FENERBAHÇE DERBİSİNDE ÖNEMLİ OLAN KAZANMAK, KAZANACAĞIZ
Galatasaray açısından, Fenerbahçe derbilerinin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Derbide kazanmak için elimizden geleni yapacağız; ama önce Ankaragücü maçını düşünüyoruz. Ankaragücü'nü yendikten sonra derbiye konsantre olacağız. Benim derbide gol atmam önemli değil. Önemli olan maçı kazanmak. Elbette her maçta gol atmak isterim; ama daha önemlisi her maçta takımım 3 puan alması.

Radyospor
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com