"F.Bahçe gelecek..."

"F.Bahçe gelecek..."
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fenerbahçe ile oynayacakları maçı öncesi çarpıcı konuştu.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeme getirdiği, "Thatcher modeli" ve Aziz Yıldırım'ın savunmasıyla ilgili Radyospor'a açıklamalarda bulundu.
 
"İNGİLTERE'DE 39 İNSAN YAŞAMINI YİTİRDİ; BİZDE DURUM FARKLI"

Radyospor'da Serhat Demirtaş'ın programına telefonla bağlanan Başkan Şener, başbakanın yaptığı açıklamayla ilgili olarak, "Bizim olayımızın İngiltere'de yaşanan olayla bir alakası yok. Orada 39 insan yaşamını yitirdi. Bizdekiyse bambaşka bir durum. Futbolu bilen bir başbakanımız var. Söyledikleriyle ilgili her yerden farklı şeyler duyuyorum. Ben başbakanın tam olarak bunu söylediğine ve böyle düşündüğüne inanmıyorum. Bu konuda bizim beklentimiz federasyonun kararını bir an önce vermesi yönünde" dedi.

"LÜZUMSUZ KONUŞMADAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün mahkemede Trabzonspor'a yönelik yaptığı savunmanın sorulması üzerine Şener, "Yargıya intikal etmiş konularda konuşmak doğru değil. Hukukçu değilim ama hukukçulardan öğrendiğim kadarıyla iddianame dışında açıklamalar yapması, luzümsuz konuşmadan başka birşey değil. Bu konuda kararı mahkeme verecek" cevabını verdi.

"FENERBAHÇE GELECEK, OYNAYACAĞIZ VE YENİP GÖNDERECEĞİZ"

Konuşmasında hafta sonu oynanacak Trabzon-Fenerbahçe maçına da değinen Şener, "3 Temmuz sürecinden sonra Fenerbahçe'yle maçlarımızı daha farklı bir atmosferde oynuyoruz. Bunun olmaması için çalışıyoruz. Benim gözümde hafta sonu yapacağımız maç, derbi maçından başka bir anlam ifade etmiyor. Fenerbahçe gelecek, oynayacağız ve yenip göndereceğiz" şeklinde konuştu. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com