F.Bahçe hükmen galip gelebilir

F.Bahçe hükmen galip gelebilir
Sanica Boru Elazığspor'da, Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Fenerbahçe ile oynanacak maç öncesinde futbolcuların lisansları henüz çıkarılamadı.
Yönetimen yapılan açıklamada, kulübün maddi olarak zor durumda olduğu ve futbolcuların lisansları çıkarılamadığı için ligin ilk maçında takımın Fenerbahçe karşısına çıkamayabileceği bildirildi. 
 
Sanica Boru Elazığspor'dan yapılan resmi açıklamada olağanüstü günler yaşamaya devam edildiği belirtildi. Açıklamada, "Her gün yeni gelen bir icra, her gün yeni gelen bir alacak evrakı, gerçekten hakları olup olmadığı da bilinmeyen bir durum. Elazığımızın güzide bir kulübü olan Elazığspor'u Süper Lig'e çıkarmış bir yönetim olarak maddi ve manevi destek beklerken tam aksine her geçen gün daha fazla problemlerle karşılaşmaktayız. TFF'ye eski futbolcular tarafından alacakları nedeniyle icra başvurusu yapılmış olup, transfer tahtamız kapalı hale gelmiştir ve futbolcularımızın lisanslarını çıkaramadığımızdan dolayı Fenerbahçe maçına çıkamamak gibi bir riskle karşı karşıya gelmişiz. Federasyona başvuran; eski futbolcularımızdan Burak Akdiş, Yavuz Eraydın, Ömer Çuğ, Ulaş Meyan, Muzaffer Akdoğan, Mehmet Şaşmaz, Osman Özköylü'nün alacaklarından dolayı verilmiş olan evraklar ödenmemiş olup bu kişiler de doğal olarak federasyona başvurarak icra yoluyla alacaklarının tahsili cihetine gitmişlerdir. Yine gerçek alacakları, hatta alacaklarının olup olmadığı belli olmayan bazı firmalar da aynı yolu seçmişlerdir. Futbolcu ve teknik adam alacakları toplamı 850 milyonun ödenmemesinden dolayı da transfer tahtamız kapalı durumdadır. Diğer bir ifadeyle futbolcu lisanslarını çıkaramadığımızdan Fenerbahçe maçına çıkamama riski oluşmuştur" denildi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com