F.Bahçe ile Arsenal'in Nuri Şahin kapışması

F.Bahçe ile Arsenal'in Nuri Şahin kapışması
İspanyol basını, Liverpool, Arsenal ve Fenerbahçe’nin milli oyuncuyu transfer edebilmek için büyük gayret gösterdiğini ancak ibrenin kimden yana olduğunun henüz netleşmediğini belirtti. Marca Gazetesi, “Nuri’nin gönlü Arsenal’de” diye yazdı
İspanya’da Nuri Şahin savaşı tüm hızıyla devam ediyor. Başkent Madrid’i üst tutan Avrupa’nın dev kulüpleri Nuri Şahin’i Real Madrid’ten transfer etmek için kıyasıya pazarlık yapıyor.
 
Fenerbahçe’nin de yakından ilgilendiği bu pazarlıklarda ibrenin kimden yana olduğu şimdilik belli değil. Özellikle Arsenal ve Liverpoollu yöneticilerin Nuri’yi bir yıllığına kiralamak istediğini bilen Real Madrid Kulübü’nün bu oyuncuyu bonservisi ile birlikte satmak istediği öğrenildi.
 
Marca Gazetesi, Teknik Direktör Mourinho’nun Nuri’ye Liverpool’a gitmesi konusunda tavsiyede bulunduğunu ancak Türk oyuncunun “Bu kararı ben veririm” diyerek hocasına tepki gösterdiğini belirtti. Nuri’nin gönlünden Arsenal’in geçtiğini kaydeden Marca Gazetesi ancak bu kulübün Liverpool ve Fenerbahçe kadar ısrarcı olmaması yüzünden ikinci planda kaldığını yazdı.
 
FAZELİ'DEN YOĞUN MESAİ
 
Milliyet'in haberine göre, bu arada transferinde son kararı verecek olan Nuri Şahin geleceği ile ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. Nuri’nin menajeri Reza Fazeli bir haftadır Madrid’de kulüp yöneticileri ile görüşmelerine devam ediyor.
 
Fazeli, İspanyol basınına yaptığı açıklamada Nuri’nin Real Madrid’de devam etmeyeceğini vurgulayarak, bu konuyu fazla önemsemediklerini çünkü Avrupa’da çok sayıda kulüpten Nuri’ye transfer teklifleri yağdığını söyledi. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com