F.Bahçe taraftarı ayaklandı!

F.Bahçe taraftarı ayaklandı!
Fenerbahçe'de asbaşkan Abdullah Kiğılı'nın G.Saray'a dostluk elini uzatması sarı-lacivertli taraftarları çileden çıkardı. Eleştiriler bu dostluk eline karşı arttı.

Fenerbahçe'de asbaşkan Abdullak Kiğılı'nın yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düştü.

33. haftada Şükrü Saracoğlu'nda Galatasaray'ı konuk edecek sarı-lacivertli ekipte yönetici Kiğılı sarı-kırmızılı kulübün Saracoğlu'na şampiyon apoleti ile gelmeleri durumunda alkışlayabileceklerini söyledi.

Fenerbahçeli taraftarlar ise bu açıklamalara tepki gösterdi. Taraftarlar 3 Temmuz sürecinde G.Saray'ın tutumu ve taraftarların çektiği acıların unutulmadığını vurguladı.

@1907unifeb: Sayın Abdullah Kiğılı'nın "GS'yi, Kadıköy'de alkışlarız" söylemi kendi görüşüdür, Fenerbahçe taraftarının görüşünü yansıtmamaktadır.

@1907unifeb: Malum camianın, yaşadığımız süreçte takındığı tavrı ve girişimlerini unutmuş değiliz.

@DisiKanarya9: Kadıköy'e , F.Bahçe'yi desteklemek yerine 'Alkış' yapacak şakşakçılar gelmesin.This Is Kadıköy NO WAY OUT onlar içinde geçerli...

@mehmedilgaz: Alkış olup olmaması kimsenin umrunda bile değil aslında!Amaç ortamı gerip,Kadıköy'de olay çıkartarak, FB'yi yeni sezona da cezalı başlatmak!

@HARD_FB: Alkış konusunda son mesajım;Bence kiğılı alkış mevzusuna kafa yoracağına,maç günü provakatör Terim'i nereye oturtacağını düşünsün.

@AkSaclii: Sayın Abdullah Kiğılı çok çok değerli birisidir çok önemlidir lakin ; KADIKÖYDE SADECE FENERBAHÇE ALKIŞLANIR !

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com