F.Bahçe taraftarı isyanda

F.Bahçe taraftarı isyanda
Elazığspor maçına büyük tepki gösterildi

Sanica Boru Elazığspor'un sahasının bakımda olması nedeniyle İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak olan Fenerbahçe maçının bilet fiyatları, sarı-lacivertli taraftarları isyan ettirdi.

Kale arkası 55, maraton 105 ve Kapalı A 255 TL olarak belirlenen bilet fiyatlarına büyük tepki gösteren Fenerbahçe taraftarları "Bu bir soygundur" diyerek internette ortak bir bildiri yayınladı.

"FUTBOL YÖNETİCİLERİNİN HASTALIĞI"

Açıklamada "Geçtiğimiz sezonlarda sıkça şikayet ettiğimiz ve eleştirdiğimiz fakat her sezon başında bir umutla 'acaba' diyerek düzelmesini beklediğimiz Anadolu kulüplerinin fahiş bilet fiyatı politikasının bu sene de aynısı gibi devam edecek olması ve bunun daha ilk haftadan ortaya çıkması bizleri umutsuzluğa sevk etmiştir.

Görülmektedir ki; futbolun asli bir unsuru, olmazsa olmazı olan taraftarları, üzerlerinden para kazanacak bir topluluk olarak görmek Türk futbol yöneticilerinin iflah olmaz ağır bir hastalığıdır. Bu hastalık Türkiye'nin sosyo-ekonomik yapısını, taraftar ekonomisini ve futbol seyircisinin gelir durumunu düşünmeyi engelleyen, gözleri kör ederek yalnızca gelecek birkaç milyon doları hayal ettiren tedavisi güç bir hastalıktır"
denildi. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com