F.Bahçe'de gündem Galatasaray!

F.Bahçe'de gündem Galatasaray!
Sarı-lacivertli kulüp stresten uzaklaşmaya çalışıyor...

Oyuncularını futbolun içinde tutmak için büyük çaba harcayan Teknik Direktör Aykut Kocaman, futbolcularından başka bir şeyle ilgilenmemelerini ve sadece iyi çalışmalarını, Galatasaray derbisine de stresten uzak hazırlanmalarını istedi.

Futbolcularını iddianame sürecinden uzak tutmaya çalışan Kocaman, idari menajer Hasan Çetinkaya, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve tercümanlardan Samet Güzel'in de morallerini en üst seviyede tutmaları gerektiğini vurguladı.

Samandıra'da herkes görevine devam ederken, iddianamede şüpheli olarak yer alan yukarıdaki bu isimlerden Hasan Çetinkaya'nın görevini derbide Orkun Yazgan veya Ömeroviç'in yapacağı, maç günü istişare toplantısına Orkun Yazgan veya stad müdürü Ayhan Bak'ın kalıtacağı, kaleci antrenörü Murat Öztürk'ün yerine kalecileri İsmail Kartal'ın çalıştıracağı, Samet Güzel'in yokluğunda ise diğer tercüman Umut Köse'nin yeterli olacağı öğrenildi.

YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ MÜ?

Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı açıklamalarla TFF'yi zan altında bıraktığını söyleyen Başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın "UEFA'ya da verdiğimiz cevapta sürecin kısıtlılığı nedeniyle Fenerbahçe karar verememiştir. Dolayısıyla Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligine gelmekten biz men ediyoruz dedik. Ve öpüşerek ayrıldık. Hatta ben Nihat Özdemir'e dedim ki "Yarın birinin Cenevre'ye gitmesi lazım. UEFA ile görüşün" dedim. Katılmamayı isteyen Nihat Özdemir'dir." demesi üzerine önem kazandığı iddia edilen Fenerbahçe Yönetim kurulu toplantısının ise derbiden sonra yapılacağı belirtildi.

Kamuoyunun kritik süreçte radikal kararlar almak için beklenti içine girmesine anlam veremeyen bazı yöneticiler ise; "Biz 3 Temmuz'dan bu yana zaten hemen hemen hergün toplanıyoruz. Sıkıntılı günler yaşanıyor, elbette bir karar alınacak ama hemen değil. İddanamenin ayrıntılarını ve yargı sürecini bekleyeceğiz. Geniş kapsamlı toplantıları son aylarda salı günleri yapıyoruz ama ezeli rakibimiz ile oynayacağımız derbi maç nedeniyle takımın motivasyonunu bozmamak için bir açıklama yapmak doğru değil" dediler.

Bu arada "Ankara'ya yakın yöneticiler " ve "diğerleri" şeklinde adlandırmaların yapılmaya başlandığı Fenerbahçe yönetiminde bölünmenin yaşandığı ve Nihat Özdemir'in isminin M.Ali Aydınlar tarafından TV ekranlarında deşifre edilmesinin de sıkıntıyı daha da büyüttüğü konuşuluyor... (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com