F.Bahçe'de Karabük Maçı Öncesi Emenike Sürprizi!

F.Bahçe'de Karabük Maçı Öncesi Emenike Sürprizi!
Kardemir D. Ç Karabükspor Başkanı Feridun Tankut, 3 büyüklerin tranrsfer gündemindeki oyuncuları Emenike'yi Beşiktaş'ın değil Fenerbahçe'nin istediğini söyledi...

Kardemir D. Ç Karabükspor'un başkanı Tankut, Kartalbakışı'na yaptığı açıklamada, bu sezon ortaya koyduğu üstün performansla Süper Lig'in gözde futbolcuları arasında yeralan Nijeryalı Emanuel Emenike ile ilgili soruları cevapladı.

Başkan Tankut Beşiktaş'tan yıldız futbolcu için bir teklif almadıklarını belirterek şunları söyledi;
"Emenike ortaya koyduğu performansla herkesin gözdesi oldu. Onunla ilgili transfer haberlerini ve iddiaları çokça basında görüyoruz. Başarısının büyük kulüplerin iştahını kabartması çok normal. Ancak size şunu söylemeliyim ki Emenike için şu ana dek herhangi bir kulüpten resmi teklif almadık. Beşiktaş'ın futbolcumuzla ilgilendiği yönünde medyada çok haber görüyoruz. Hatta Serdal Adalı ile Kardemir D. Ç Karabük'te bir görüşme yaptığımız dahi yazıldı. Bu haberler gerçeği yansıtmıyor. Siyah - beyazlı kulüp ya da bir yöneticisi ile Emenike için görüşmedik. Ama şunu ilk kez sizler aracılığı ile açıklayabilirim ki futbolcumuz ile en ciddi ilgilenen Fenerbahçe kulübü. Sarı - lacivertli kulüpten Ocak ayında Emenike'nin transferi ile ilgili görüşmek için randevu istendi. Biz de kendilerine teşekkür ederek oyuncumuzu ara transferde satmayı düşünmediğimizi ancak sezon sonu için bu taleplerini değerlendirebileceğimizi belirttik."

"Emenike'yi devre arasında satmayı kesinlikle düşünmüyoruz. Bu sezonki hedeflerimizi gerçekleştirmede Emenike önemli rol oynayacak. Ancak sezon sonu için onu satmaya sıcak bakabiliriz. Sezon sonunda Emenike ile ilgili teklifleri değerlendireceğiz."

"Beşiktaş'ın Ocak ayında göndereceği bazı futbolcular ile Emenike'nin takas edileceği iddiaları da gerçeği yansıtmıyor. Holosko ve Yusuf ile kesinlikle ilgilenmiyoruz. Bunu da kamuoyunun bilmesini isterim

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com