F.Bahçe'de Krasic bereketi

F.Bahçe'de Krasic bereketi
Fenerbahçe, Sırp yıldız Krasic sayesinde kombine satışlarında bereketli günler yaşıyor.

Sezonun flaş transferlerinden birini Milos Krasic'e imza attırarak gerçekleştiren Fenerbahçe, Sırp yıldız sayesinde kombine satışlarında bereketli günler yaşıyor...

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; geçen sezon şike soruşturması nedeniyle sıkıntılı günler geçirmesine rağmen 32 bin 500 kombine satan Fenerbahçe, daha Süper Lig'de ilk vuruş yapılmadan bu rakama ulaştı. Sarı lacivertlilerde hedef 40 bin kombine satmak.

KRASIC GELDİ KOMBİNELER HAREKETLENDİ

Şimdiye kadar olan satışlardan yaklaşık 59 milyon lirayı kasasına koyan Fenerbahçe, Krasic transferinin ardından da yaklaşık bin kombine satışı daha gerçekleştirdi.

35 BİN KOMBİNEYE DOĞRU GİDİYOR

Hedeflerİnİ önce 33 bin kombine olarak belirleyen sarı lacivertli yönetim şu anda bu hedefe yaklaştı. Önümüzdeki günlerde kombine rakamını 35 bine çıkartmayı düşünen yöneticiler, Kadıköy'deki ilk 5 maçın seyircisiz oynayacak olmasının da satışlarda patlama yapacağını düşünüyor.

REKLAM GELİRLERİYLE YILLIK 80 MİLYON LİRA

Sadece 1907 tribününde bulunan 1295 biletten yaklaşık 9 milyon lira kazanan sarı lacivertliler bu tribünün tamamını satmayı başardı. Buradan gelen gelir bile bir çok Anadolu kulübünün yıllık bilet kazancından daha fazla. Darphane haline gelen Şükrü Saracoğlu Stadı'ndan Fenerbahçe, reklam gelirleriyle birlikte yıllık yaklaşık 80 milyon lira gelir elde ediyor.

FANATİK TARAFTARLAR TÜRK TELEKOM'A

Daha önce çeşitli tribünlerde karışık oturan sarı lacivertli seyirci grupları bu sezon Türk Telekom tribününde toplanacaklar. Böylece tıpkı Avrupa'daki gibi fanatik taraftarları kale arkasına toplayan sarı lacivertli yönetim, tüm tribünleri uyumlu hale getirmeyi planlıyor. Bütün tribün gruplarına 800 lira karşılığında kombinelerini veren Fenerbahçe Kulübü, Türk Telekom tribününün tüm yerlerini de hemen hemen satmış oldu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com