F.Bahçe'de Olay!

F.Bahçe'de Olay!
Aykut Kocaman'ın futbolculara kullanması için verdiği özel yapım saatler nasıl başkalarında görüldü?..

Fenerbahçeli futbolcuların devre arasında kendilerini çalışıyormuş gibi göstermek için kullandıkları yöntem kulübü karıştırdı. Tatilde form tutmaları için verilen özel yapım saatleri bazı futbolcuların parayla tuttukları kimselere verdiği ortaya çıktı. Şimdi bu uyanıkların kim olduğu araştırılıyor.

Kocaman, Fenerbahçeli futbolcuların hepsine tatile giderken özel birer polar saat verip bu saati mutlaka kullanmalarını şart koştu. Özel yapım bu saat tatilde her birinin ne kadar çalıştığını gösterecekti...

SANTOS SAATİ BERİZİLYA'DA UNUTTUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Söz konusu saat medyada zaten genişçe yer bulmuştu. Fenerbahçe'nin iyi antrenman yapmamakla suçlanan Brezilyalısı Andre Santos'un ülkesinden dönüşte Kocaman'ın karşısına "Saati Brezilya'da unutmuşum" bahanesiyle çıkması, Aykut Hoca'yı çıldırtmış, "Kocaman Santos'u sildi" haberlerinin yayınlanmasına neden olmuştu.

BAŞKALARINA TAKTIRDILAR

Sabahspor.com'dan Özge Aydın'ın kulüp içi kaynaklardan ulaştığı kesin bilgiye göre bir grup futbolcu, Aykut Kocaman'ın verdiği, Andre Santos'un da "Brezilya'da unuttum" dediği polar saatleri kendileri takmak yerine para karşılığında başkalarına taktırdılar. Kimi evinin inşaatında çalışan bir ameleyle anlaştı, kimi bahçıvanına ekstra para verdi…

BAHÇIVANLAR ANTREMAN YAPIP FORM TUTTU

Sonuçta futbolcular tatile devam ederken, ameleler, bahçıvanlar kollarında polar saatlerle futbolcular yerine antrenman yapıp form tuttular. Kamp zamanı gelince de futbolcular bu saatleri gönül rahatlığıyla Aykut Kocaman'a teslim ettiler. Ama futbolcuların yaptığı bu "şark kurnazlığı" yönetim tarafından fark edildi ve kulüp içinde bomba patladı. Şimdi bu yöntemi uygulayan futbolcuların nasıl cezalandırılacağı konuşuluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com