F.Bahçe'den Arda açıklaması

F.Bahçe'den Arda açıklaması
Fenerbahçe Kulübü, Arda Turan'la ilgili çıkan transfer haberleriyle ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.
şte sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı o açıklama:
 
"Bugünkü Fotomaç ve Takvim gazetelerinde, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın Arda Turan transferiyle ilgili olarak oyuncunun menajerine talimat verdiği yönündeki haberler doğru değildir.
 
Başkanımızın söz konusu haberde bahsedilen yönde ve tarzda herhangi bir görüşmesi veya konuşması olmamıştır.
 
Kamuoyunun bilgisine sunarız."
 
F.BAHÇE'DEN BİR AÇIKLAMA DAHA
 
CAS süreciyle ilgili bazı basın kuruluşlarında yer alan haberlere Sarı-lacivertli yönetimden tepki var. Fenerbahçe, resmi internet sitesinde CAS ile ilgili bir açıklama yaptı.
 
Metinde şu ifadeler yer alıyor:
 
"Habertürk Gazetesi'nde 23 Ağustos 2013 tarihinde Ferudun Niğdelioğlu imzasıyla ''CAS'tan tüyolar'' başlığı ile yayınlanan ''kasıtlı ve kurgu haber'' üzerine, iş bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur.
 
Söz konusu gazete ve adı geçen yazı sahibinin; 3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe karşısında durduğu yer ve bugüne kadar yaptığı yalan haberler tüm kamuoyunun malumudur. Kaldı ki bu husus mahkeme kararlarıyla da sabittir.
 
Bununla birlikte yapılan iş bu haber ''yalan haberin'' ötesine geçerek, 3 Temmuz sürecinin hala nasıl ve ne şekilde devam ettiğini de açıkca ortaya koymaktadır.
 
Tüm kamuoyu bilmelidir ki; söz konusu haber yalan olmasının ötesinde belirli bir görev ve amaç üzerine kurgulanmıştır. Bu görev ve amaç ise Fenerbahçe?nin bugüne kadar ve bundan sonra sağladığı ve sağlayacağı tüm hukuki kazanımların yolunu kesmek adına yapılmış, açık bir tetikçiliktir.
 
Bu nedenlerle iş bu şahıs ve şahsın haberini yayınlayan kuruluş, haberin gerçekliğini ve kaynağını göstermediği takdirde tarafımızdan haklarında her türlü hukuki ve cezai yola ivedilikle başvurulacaktır.
 
Kaldı ki spor kamuoyu tarafından bilinmelidir ki, bu başvurular adı geçen uluslararası yargı kuruluşları ile de eşzamanlı olarak paylaşılacak olup, tarafların uğrayacağı her türlü olumsuz sonuçların sorumluluğu bu haberlere imza atan kişi ve kurumların üzerinde bırakılacaktır.
 
Kamuoyuna duyurulur." (SBK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com