F.Bahçe’den çok sert tepki

F.Bahçe’den çok sert tepki
Fenerbahçe o haberi, resmi sitesinden sert bir dille yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü, resmi sitesinden yaptığı açıklamada Habertürk’te yayınlanan ve Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman’ın sezon sonunda istifa edeceklerini iddia eden haberi sert dille yalanladı.

Fenerbahçe Kulübünden yapılan açıklama şöyle;

Bugün, Haber Türk Gazetesi’nde Ferudun Niğdelioğlu imzası ile yayınlanan Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ile ilgili haberler, gerçek dışıdır.

Malum şahsın, daha önce görev aldığı Hürriyet ve Vatan Gazeteleri’nde de yaptığı bu ve benzeri haberler, kamuoyunun malumudur.

Halen Haber Türk Gazetesi’nde çalışan bu şahıs, kulübümüz ile ilgili masabaşı yalan haber alışkanlığını, sürdürmektedir.

Bu şahıs, imza attığı ’haberler’ ile kamuoyunu yanlış yönlendirmek isteyenlerin adeta sözcüsü ve kalemşoru gibi davranmaktadır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu, Fenerbahçe Genel Kurulu’nun oyları ile kamuoyunun da bildiği gibi 3 yıllığına göreve seçilmiştir.

Ferudun Niğdelioğlu tarafından; kulübümüz, yönetimimiz ve futbol takımımız adına yapılan, tamamı gerçek dışı bu haberlerin ciddiye alınmamasını taraftarlarımız ve kamuoyundan rica ederiz.” (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com