F.Bahçe'den Hukuk Kurulu'na salvo!..

F.Bahçe'den Hukuk Kurulu'na salvo!..
Sarı-lacivertli kulüp, resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı...

SANSÜRSÜZHABER - Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Sarı-lacivertli kulüp yaptığı açıklamada, TFF Hukuk Kurulu'nun istifasını istedi ve önümüzdeki günlerde TFF'de yaşanan olaylarla ilgili detaylı açıklama yapacaklarını bildirdi.

İşte Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan o açıklama :

"Son 7 aydır camiamıza yapılan haksızlıklara karşı verdiğimiz mücadelede haklılığımızın ortaya çıkmasının verdiği memnuniyetle beraber Şampiyonlar Ligi'ne gönderilmememizin bazı odaklar tarafından engellenmesinin tescilinden dolayı bir burukluk ve hayal kırıklığı yaşıyoruz.

Gelinen noktada daha düne kadar UEFA'ya bizi şikayet edenlerin bugün dönüp Türkiye'ye UEFA'yı şikayet ettiklerini ulusça izliyoruz. Kulübümüz yaşananlara ilişkin detaylı açıklamasını önümüzdeki günlerde camiamız ve kamuoyu ile paylaşacaktır.

Ancak beklentimiz hemen bugün kulübümüzün haksız yere Şampiyonlar Ligi yolunun kapanmasına neden olanların, başta TFF Hukuk Kurulu Başkanı İlhan Helvacı olmak üzere, istifa etmesidir. Bu yaşananlarda sorumluluğu olanların tamamının istifa etmeleri artık kaçınılmaz bir gerçektir.

Kulübümüz tarafından defalarca dile getirilen tüm hususlar en yetkili ağızlar tarafından "birer suç ihbarı ve ikrarı" bir nevi suçun kabülü şeklinde dile getirilerek istifa kararlarına gerekçe yapılmıştır.

Önemle belirtmek isteriz ki; bu ihbar ve ikrar içeren açıklamalarda adı geçen kişiler hakkında her türlü hukuki ve ceza-i takibat tarafımızdan süratle hayata geçirilecektir."

(EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com