F.Bahçe'den Özaydınlı açıklaması!

F.Bahçe'den Özaydınlı açıklaması!
Sarı-lacivertli kulüp, resmi sitesinden açıklama yaptı...

Fenerbahçe Kulübü, Asbaşkan Murat Özaydınlı ile TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar arasında geçen telefon görüşmeleriyle ilgili çıkan haberlerin ardından resmi sitesinden bir açıklama yayınladı. 

İşte o açıklama : 

 "3 Temmuz tarihinden bu yana Fenerbahçe camiasına karşı yanlı yayınlar yapan Sabah Gazetesi iki gündür asbaşkanımız Sayın Murat Özaydınlı ile TFF Başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar arasında geçen ve iddianameye dahi girmemiş bazı telefon görüşmelerinin kayıtlarından bölümler yayınlamaktadır. 
 
Söz konusu konuşmaların sadece belirli bölümlerini yayınlayarak ve "Parayı usülsüz alıyorum sonra şikede kullanılıyor" gibi başlıklar atarak açık ve net bir biçimde kamuoyunu yanıltan yayınlar yapma politikasına devam etmektedir. Herkesin ulaşabildiği iddianamenin ve bazı telefon konuşmalarının sadece belirli bölümlerini adeta montajlayarak sayfalarına taşıyan Sabah Gazetesi'nin ne yapmaya çalıştığını, sistematik bir şekilde bu çarpıtma haberler ile camiamıza zarar vermeye yönelik bu yaklaşımlarının ardındaki amaçlarının ne olduğunun açıklamasını bekliyoruz."  (EME)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com