F.Bahçe'ye sürpriz ziyaretçi!

F.Bahçe'ye sürpriz ziyaretçi!
Sırbistan Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Rasim Ljajic, Saraçoğlu Stadı'nı ziyaret etti.

Sırbistan Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı Rasim Ljajic, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı ziyaret etti.

Bakan Ljajic'in ziyaretiyle ilgili bilgiler Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinde yayınlandı.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımı'nın oyuncularından Mirsad Türkcan'ın eşlik ettiği Ljajic ve beraberindeki heyete stadın çeşitli birimleri gezdirilirken, heyet Fenerbahçe Televizyonu, Radyo Fenerbahçe, Fenerbahçe dergisi, Fenerium mağazası, Fenerbahçe Müzesi'ni de dolaştı.

Ljajic son olarak yönetim kurulu odasında Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı ile bir araya geldi. Ljajic'in şeref defterini imzalamasının ardından asbaşkan Özaydınlı'nın, Sırp Bakan'a bir hatıra plaketi ile üzerinde isminin yazılı olduğu Fenerbahçe forması hediye ettiği bildirildi.

Bakan Ljajic'in de Özaydınlı'ya hatıra plaketinin yanı sıra, Novi Pazar Futbol Kulübü'nün flaması, sırtında Aziz Yıldırım yazan forması ve üzerinde hem Fenerbahçe hem de Novi Pazar yazan bir kaşkol hediye ettiği kaydedildi.

Geziden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ljajic'in, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün örnek bir kulüp olduğunu ve Novi Pazar takımı ile arasındaki dostluğu daha da pekiştirmek istediklerini ifade ettiği belirtildi.

Bu arada, Bakan Ljajic'in Fenerbahçe Dergisi'ni ziyareti sırasında burada bulunan eski kulüp başkanı Faruk Ilgaz ile tanıştığı ve bir süre sohbet ettiği bildirildi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com