F.Bahçe'yle ilgili şok iddia

F.Bahçe'yle ilgili şok iddia
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ve Ali Yıldırım'ın beklenmeyen istifalarının ardından eski Fenerbahçe idari menajeri Volkan Ballı konuştu.

Sporx.com'a konuşan Fenerbahçe idari menajeri Volkan Ballı şunları söyledi;

Fenerbahçe'de 7 sene başkan Aziz Yıldırım ile beraber çalışan eski Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, sarı lacivertli kulüpte yaşanan deprem ile ilgili açıklamalarda bulunurken konuya farklı bir boyut kazandırarak eski Fenerbahçeli futbolcu Alex'e dayandırdı.

- Fenerbahçe camiası güne şok bir haberle başladı. Yaşananlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

"İlk olarak benim için sürpriz oldu. Böyle bir gelişmeyi kimse beklemiyordu. Aziz Yıldırım ile Aykut Kocaman bir kaç gün önce görüşüp transfer politikalarını belirlemişlerdi. Zaman zaman kulağımıza bir istifa dedikodusu geliyordu ama açık konuşayım ben kesinlikle böyle bir gelişme beklemiyordum."

-Peki sizce istifanın arkasında yatan neden nedir?

"Salı günü akşamı Fenerbahçe'de yönetim kurulu toplantısı vardı. Aykut Kocaman ile Aziz Yıldırım arasında bir tartışma yaşanmış. Bunlar bana gelen bilgiler. Bu tartışmanın ardından Aykut Kocaman bıraktığını Aziz Yıldırım'a söylerek kulüpten ayrılmış. Bana gelen bilgi Ali Yıldırım ile Aykut Kocaman'ın İngiltere'de bir Şampiyonlar Ligi maçı seyrettikten sonra transfer görüşmelerinde bulunmalarının Aziz Yıldırım'ı kızdırmış olması sebebiyle bu gerginlik yaşanmış."

- Ali Yıldırım aynı zamanda Aziz Yıldırım'ın kardeşi. Sizce bu garip bir durum değil mi?

"Ben uzun süre görev aldım Aziz Yıldırım'ın yanında. Kendisi her şeyi kendisi yönetmek istiyor. Yapısı böyle. Ali Yıldırım ile Aziz Yıldırım'ın arası Alex'in ayrılık döneminden itibaren açıktı zaten. Bir çok yönetim kurulu toplantısına hatta mali genel kurula bile katılmadı. Alex sürecinde yaşanan gerginliğin ardından Aykut Kocaman'ın Ali Yıldırım ile transfer görüşmesi yapması sürecin Alex'in ayrılığından itibaren başladığını ortaya koyuyor."(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com