Facebook’la ailesini buldu

Facebook’la ailesini buldu
Jenessa Simons, aradığı biyolojik anne ve babasını Facebook sayesinde buldu.
Sosyal medyanın gücünü az çok herkes biliyordur. Özellikle geçtiğimiz yıllarda yaşanan olaylar ile sosyal medyanın gücü bir kez daha kanıtlanmış oldu. Bunun en son kanıtı ise ABD'de Kimsesizler Yurdu'nda büyüyen Jenessa Simons isimli bir genç kızın yıllardır aradığı biyolojik anne ve babasını Facebook aracılığıyla bulması oldu.
 
Jenessa Simons, 27 Ocak'ta kendi Facebook hesabından yardım istedi. Bir karton üzerine, doğum tarihini ve yerini, ismini, anne ve babasına dair kısıtlı bilgileri yazan Simons, arkadaşlarından biyolojik anne ve babasını bulmaları için resmi beğenip, paylaşmalarını istedi.
Simons'ın paylaştığı resim kısa sürede binlerce beğeni ve paylaşım aldı. Bu fotoğraf sayesinde Jenessa Simons iki gün içerisinde anne ve babasının izini bulmayı başardı. Bir kişi Jenessa Simons'un verdiği bilgilere dayanarak anne ve babasını tanıdığını söyledi ve Jenessa Simons'un anne ve babasını bulmasını sağladı.

Jenessa Simons paylaştığı fotoğrafın altına yorum atarak anne ve babasını bulduğunu, bulmasında yardımcı olan insanlara da teşekkür ettiğini söyledi ve 'Siz olmasaydınız ben hala biyolojik anne ve babamı arıyor olacaktım.' dedi. (SAK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com