Facebook'ta Büyük Kandırmaca!

Facebook'ta Büyük Kandırmaca!
AK Parti'liler Facebook da alkol yasağına karşı çıkanlara öyle bir oyun oynadı ki...

Üç günde tam 130 bin den fazla yasak karşıtı bu etkinliğe katıldılar ve 200 binden fazla yorum yaptılar. Sitenin adı "AKP YE İÇİYORUZ" olarak seçilmişti. İşte, büyük kandırmaca: Ve toplam 1 milyona yakın davetli vardı. Facebook rekoru olarak bir gecede 120 bin insan katıldı. Yüzlerce alkol sofrası fotoğrafları eklendi iki yüz binden fazla AK Parti aleyhinde yorum yapıldı.

İçlerinde bu organizasyonun AKP organizasyonu olduğunu söyleyenlere inanmadılar. Bir çok AKP karşıtı sayfaya yapılan uyarıları ciddiye almadılar. (ilk uyaran da bendim )


Ve inanmayacaksınız 130 bin kişi bir günde AKP nin alkol yasağına karşı 29 ocak saat 19 da tüm Türkiye de ellerinde şişelerle sokaklarda eylem yapma coşkusuyla, içmeden sarhoş oldular. Çünkü etkinliği organize edenler, "alkol sevenleri "yasağa karşı tüm Türkiye de, 29 ocakta ellerinde şişeler ile sokaklarda içmeye çağırıyordu.


Ama organizatörün kendisini bir türlü tanıtmak istememesi, tam kafaları karıştırmaya başladığında, iş işten geçmiş binlerce "yasak karşıtı" kişi etkinlik için eylemlere hazırlanmaya başladılar.


Ama tüm uyarılara rağmen uyanmayan “yasak karşıtları” akşam saatlerinde siteye yorum yazmaya geldiklerinden şok oldular.

Çünkü albümleri “alkol muhabbeti fotoğrafları” ile dolu olan “AKP YE İÇİYORUZ” etkinliğinin adı bir anda değişti.


Etkinliğin yeni adı sayfaya girenleri şoke edecek cinstendi.“SEÇİMLERDE AK PARTİYE OY ATMAYA GİDECEM DİYENLER”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com