Facebook'ta İlginç İlişki Talebi!

Facebook'ta İlginç İlişki Talebi!
Eşini bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanığın davasında şaşırtan talep...!

Malatya'da kocası tarafından öldürülen kadının sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasında, "ilişkisi yok" yazmasının tahrik unsuru sayılması istendi.

TAHRİK SAYILSIN
Malatya'da, eşini bıçaklayarak öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanığın davasında, maktulün sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasına yazdıklarının ''ağır tahrik unsuru'' sayılması talep edildi.

Malatya 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada sanık Hüseyin Şanlı'nın avukatı Bayram Özcan, öldürülen Kadime Şanlı'nın Facebook sayfasının yazıcı çıkışlarını mahkemeye sunarak, "Maktul Facebook sayfasında kendisini evli olarak göstermiyor, kızlık soyadını kullanıyor ve ilişkiye açık olduğunu not olarak belirtiyor. Bu durum tahrik konusunda nazara alınsın" dedi.

Kadime Şanlı'nın Facebook'taki sayfasında cinayetten bir gün önce de, "Hayat yanmak için ölmeyi beklemek değil, yaşarken ölmeyi seçmekmiş. Yanmak yolları göze almak değil, yolun sonunda senin olmayacağını bilmekmiş" şeklinde mesaj yazdığı ortaya çıktı. Duruşlada herhangi bir karar çıkmazken mahkeme ileri bir tarihe ertelendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com