Fanatik'te akıllara ziyan skandal

Fanatik'te akıllara ziyan skandal
Sneijder, Fanatik'i görünce neye uğradığını şaşırdı.

Fanatik gazetesinin manşetten verdiği Wesley Sneijder röportajı uydurma çıktı. Yıldız futbolcu gazeteyi görünce neye uğradığını şaşırdı...

Asparagas haberleriyle bilinen Türk spor medyasının son bombası yok artık dedirtti. Fanatik gazetesinin büyük iddia ile duyurduğu Wesley Sneijder röportajı hayal mahsülü çıktı.

MANŞETTEKİ RÖPORTAJ UYDURMA ÇIKTI!

Galatasaray'ın yeni transferi Wesley Sneijder, bugün Fanatik Gazetesi'nde yayınlanan röportajı ile ilgili twitter hesabından açıklama yaptı! Sneijder, Esra Beyazadam imzası ile yayınlanan röportajın kesinlikle yalan ve uydurma olduğunu söyledi ve "Türkiye’de benimle röportaj yaptığını iddia eden bir gazete var. Bu kesinlikle gerçek değil!" dedi.

TARAFTAR OLARAK YANIMA GELİP FOTO ÇEKTİRDİ!

Yıldız futbolcu hayretler içinde bırakan açıklamasında "Yanıma Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyerek gelip fotoğraf çektiren, kendisini tanımadığım ve hiç sohbetim olmayan, söz konusu haberin fotoğrafında da görülen şahsın, benimle yaptığını ifade ettiği ve haber haline getirdiği röportaj görüntüsündeki yazı tamamen hayal ürünü ve uydurmadır." dedi.

Sneijder, Galatasaray Klübü Resmi Web Sitesi’nden de konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bugün Fanatik gazetesinde Esra Beyazadam imzası ile çıkan haberle ilgili açıklama yapılması gereği doğmuştur.

Yanıma Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyerek gelip fotoğraf çektiren, kendisini tanımadığım ve hiç sohbetim olmayan, söz konusu haberin fotoğrafında da görülen şahsın, benimle yaptığını ifade ettiği ve haber haline getirdiği röportaj görüntüsündeki yazı tamamen hayal ürünü ve uydurmadır. Haberin içeriğinden öte benimle yapıldığı iddiası ve röportaj gibi verilmesi hiçbir ahlaki anlayış ile açıklanamaz. Konu ile ilgili yasal hakkım saklı kalmak koşulu ile hayal mahsulü haberin benimle hiçbir ilgisi olmadığı gerçeğini tüm kamuoyu ve tüm Galatasaraylılar ile paylaşmak isterim.

En derin saygılarımla,

Wesley Sneijder
Galatasaray Profesyonel Futbol Takım Oyuncusu

(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com