Farkını evinde gösterecek!

Farkını evinde gösterecek!
Gülben Ergen'den canlı kanlı dijital konser...

Gülben Ergen, OMO'nun 'Çocuklar Hayata Çıksın' kampanyası için 22 Eylül'de Facebook'tan canlı yayınla dijital konser verecek. Bu bir ilk olacak...
Şarkıcı Gülben Ergen'in kurucuları arasında bulunduğu 'Çocuklar Gülsün Diye' isimli projeye; deterjan markası OMO da 'Çocuklar Hayata Çıksın' isimli bir kampanyayla destek verdi. Ünlü marka, geçtiğimiz günlerde www. facebook.com /kirlenmekguzeldir sayfası üzerinden başlayan kampanyada; annelerin yüklediği her çocuk fotoğrafı için 1 lira ödedi. Gülben Ergen bu parayla, yaptırdığı okullara parklar ve oyun alanları inşa edicek. Hatta ana sınıflarının kitap, oyuncak ve temel eğitim ihtiyaçları da giderilecek.

WEBCAM'LE YAYIN
Ergen de kampanyaya gösterilen yoğun ilgi karşısından katılımcılara teşekkür etmek için 22 Eylül akşamı saat 21.30'da www.facebook. com/kirlenmekguzeldir adresi üzerinden canlı bir konser verecek. Konser interaktif olacak. Yani Ergen evinin salonundaki webcam kamerayla bilgisayarın diğer ucundaki hayranları ile buluşacak, onlarla sohbet edebilecek ve onların istediği şarkıları canlı canlı söyleyecek. Bu konser Gülben Ergen'in kişisel Facebook sayfasına da yönlendirilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com