Fas'tan Aradım Gerekeni Yaptılar

Fas'tan Aradım Gerekeni Yaptılar
Başbakan Erdoğan gündeme ilişkin ilginç açıklmalarda bulunmaya devam ediyor.Haber Türk'te yayına müdahalenin sorulması üzerine '"Evet Fas'tan aradım, hatırlatma yaptım. Hakaretler yapıldığını söyledim. Kendilerine söyledim gerekli uygulamayı yaptılar" ded

Başbakan Tayyip Erdoğan, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy ile ortak basın toplantısında ilk kez bir gazetecinin Habertürk haberlerine müdahale etmesi, Sabah-ATV grubunun satışı için kendi talimatıyla havuz oluşturulması ve birinci derecede sit alanı üzerinde yapılan Urla villaları konuları hakkında Zaman muhabirinin sorularına muhatap oldu.

Erdoğan'ın açıklmaların satır araları...

Fas’tan arama noktasına gelince, aradım… Sadece hatırlatmayı yaptım ilgili şahıslara. Ve şahıslarda kendi altyazıları ile alakalı olarak, bize yapılan hakaretlerle ilgili bir konuşmayı kaldırıp gerekli uygulamayı yaptılar. Ben ya da arkadaşlarım yeri gelmiş bu tür hakaretler yapıldığı zaman sizin gazetenize de demişizdir. Böyle bir durumda hakaret yapıldığında hukuka dayalı olarak açıp, bu tür şeyleri de öğretmek durumundayız.

SABAH-ATV'NİN SATIŞI

Sabah –ATV ile ilgili havuz ifadesini kullanıyorsunuz. Bunu siz uyduruyorsunuz. Ne havuzu? Burada ortağı olduğu firma hisselerini kalkıp amcasına satıyor. Bunun yanında 3. Havaalanı ile alakalı olarak sizin bu havuza girenlere satmak sureti ile medya dünyasına giriyor. Atılan adım budur. Havuz mu bu? Bunları patronlarına söyleyecek irade zaten sende yok. Söylesen de netice alamazsın. Maşallah birileri rüyalara büyük itibar ediyorlar. Tweetleri iki katına arttırmayı söylüyorlar. Sen de fetvayı aldığınıza göre tweetleri iki katına arttırmaya devam et. (mce)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com