Fatih Altaylı: Şikeci başkanınız var...

Fatih Altaylı: Şikeci başkanınız var...
Fatih Altaylı, Aziz Yıldırım'ın çıkışına sevinen taraftarlara; ‘Sevinilecek değil utanılacak bir durum var’ dedi.
Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, 1 yıldır devam eden ve mahkemece dün karara bağlanan şike davası hakkında konuştu.
 
Karar sonrası Fenerbahçelilerin sevincini anlayamadığını belirten Altaylı, kararın Yargıtayca onanması durumunda Aziz Yıldırım'ın kulüpten ihraç edilmesi gerektiğini söyledi.

Şike davası sürecince TFF 'nin bir misyon yüklendiğini de sözlerine ekleyen Altaylı, 'Federasyon büyük ihtimal şike iddialarını örtbas etmek için göreve getirildi. Federasyonun böyle bir misyonu vardı' dedi.
 
UTANMALARI LAZIM!
 
Şike kararı sonrası Aziz Yıldırım 'ın tahliye sevincini anlayabildiğini belirten Altaylı, Fenerbahçe taraftarının ise sevincine anlam veremediğini söyledi.

'Mahkeme kararı Aziz Yıldırım'ın şike yaptırdığını ve çete kurduğunu söylüyor. Bu süreçte Fenerbahçelilerin sevinmesini anlayamıyorum' diyen Altaylı, Yargıtay'ın cezayı onaması durumunda Aziz Yıldırım'ın yeniden ceza evine gireceğini hatırlatarak, 'Aziz Başkan kulübe şike bulaştırmış bir isim oldu. Burada bu kadar sevinecek olan nedir? Benim anlamakta zorlandığım nokta burası. Burada sevinilecek değil utanılacak bir durum var bence. Adalet Aziz Yıldırım'ı altı küsür yıl cezaya mahkum etti ve şike yaptın diye tescilledi' dedi.
 
'AZİZ YILDIRIM İHRAÇ EDİLMELİ!'
 
Yargıtay 'ın cezayı onaması durumunda Aziz Yıldırım 'ın spor kulübü başkanlığı yapamayacağını sözlerine ekleyen Fatih Altaylı, böyle bir durumda Aziz Yıldırım'ın spor sahalarının yakınından bile geçemeyeceğini ifade etti.

Yargıtay'ın vereceği karar konusunda bir tahminde bulunamayacağını da kaydeden Fatih Altaylı, 'Yargıtay kararı onarsa Fenerbahçe kulübünün Aziz Yıldırım'ı ihraç etmesi gerekir. Tüm sürecinin tamamlanması durumunda Aziz Yıldırım halen Fenerbahçelilerin bağrına basılıyorsa bu işte bir sakatlık var demektir' diye ekledi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com