Fatih Altaylı'dan Cemaat'e: O gazetecileri açıklayın!

Fatih Altaylı'dan Cemaat'e: O gazetecileri açıklayın!
AKP-Cemaat savaşındaki tutumu çeşitli iddialara konu olan Habertürk'ün tepe ismi Fatih Altaylı, cemaate seslendiği yazısında çarpıcı bir talepte bulundu...
Habertürk Gazetesi'nin tepe ismi Fatih Altaylı, AKP-Cemaat savaşının medya ayağında taşları yerine oturtmak için çarpıcı bir öneride bulundu.
 
BU İSİMLER AÇIKLANIRSA ÇOK MUTLU OLACAĞIM!
 
Fethullah Gülen'in oursal başkanlığını yaptığı ve cemaatin resmi sözcülüğünü üstlenen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'na seslenen Altaylı "Pennsylvania'ya hangi gazeteciler gitti?" diye sordu. Altaylı, Gülen ile görüşen ve randevu talep eden medya mensuplarının açıklanmasını istediği yazısında "Bu isimler açıklanırsa çok mutlu olacağım." dedi.
 
İşte Fatih Altaylı'nın yazısındaki o bölüm...
 
Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı zaman zaman açıklamalar yapıyor, Cemaat ya da Hizmet Hareketi hakkındaki iddiaları aydınlığa kavuşturmaya çalışıyor. Düne kadar bu vakfa yakın durmak, yaranmak ve bu vakfın organizasyonlarına katılmak için takla atan kimileri Cemaatle beraber vakfı da hedef yapmış durumdalar.
Benim ise bu vakfın yöneticilerinden bir isteğim var.
Fethullah Gülen Pennsylvania'ya gittiği günden bu yana - Hangi gazeteciler Fethullah Gülen'le görüşmek için Pennsylvania'ya gitti?
- Hangi gazeteciler Fethullah Gülen'le görüşmek için randevu talep etti?
- Cemaat'in okullarını ziyaret etmek için düzenlenen gezilere hangi gazeteciler kaç kez katılıp nerelere gittiler? Bu isimler açıklanırsa çok mutlu olacağım.

Devamı Habertürk'te...

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com